تحلیل آزمون قلمچی

آزمون 23 دی 1401 قلمچی | پاسخنامه + سوالات + تحلیل آزمون

دفترچه سوال و پاسخنامه تشریحی آزمون 23 دی 1401 کانون قلمچی به همراه درسنامه و تحلیل آزمون

مشاوره کنکور
جهت ثبت نام کلیک کنید

دانلود سوالات آزمون 23 دی 1401 قلمچی 🎉✨

در جدول زیر میتوانید سوالات آزمون 23 دی 1401 را به صورت pdf دانلود کنید!

تمامینو! رشته تجربیرشته ریاضیرشته انسانی

پایه دوازدهم

   2️⃣1️⃣

📥 دریافت📥 دریافت📥 دریافت

پایه یازدهم 

   1️⃣1️⃣

📥 دریافت📥 دریافت📥 دریافت

پایه دهم

 0️⃣1️⃣

📥 دریافت📥 دریافت📥 دریافت
ثبت نام مشاوره کنکور سراسری
جهت ثبت نام کلیک کنید

دانلود پاسخ نامه آزمون 23 دی 1401 قلمچی 💖✔

در جدول زیر میتوانید پاسخنامه آزمون 23 دی 1401 را به صورت pdf دانلود کنید!

تمامینو! رشته تجربی رشته ریاضی رشته انسانی

پایه دوازدهم

   2️⃣1️⃣

📥 دریافت

📥 دریافت📥 دریافت

پایه یازدهم 

   1️⃣1️⃣

📥 دریافت📥 دریافت📥 دریافت

پایه دهم

 0️⃣1️⃣

📥 دریافت📥 دریافت📥 دریافت

تحلیل آزمون 23 دی 1401 قلمچی 💖✔

در جدول زیر میتوانید تحلیل آزمون 23 دی 1401 را به صورت آنلاین تماشا کنید!

تمامینو! رشته تجربی رشته ریاضی رشته انسانی

پایه دوازدهم

   2️⃣1️⃣

📥 تماشا

📥 تماشا📥 تماشا

پایه یازدهم 

   1️⃣1️⃣

📥 تماشا📥 تماشا📥 تماشا

پایه دهم

 0️⃣1️⃣

📥 تماشا📥 تماشا📥 تماشا

لینک های مهم

جهت سهولت شما عزیزان کلیه ویدیوهای تحلیل آزمون 23 دی 1401 به یک صفحه دیگر منتقل شد لطفا جهت خواندن این مقاله روی دکمه زیر کلیک کنید!

کلیک کنید 👆👆

دانلود دفترچه آزمون 23 دی 1401 کانون قلمچی برای پایه دهم، یازدهم و دوازدهم رشته‌ تجربی، ریاضی، انسانی همراه پاسخنامه کلیدی و تشریحی

آزمون 23 دی 1401 قلمچی یکی از مهم‌ترین آزمون‌های شبیه‌ساز کنکور سراسری قبل از برگزاری کنکور دی‌ماه 1401 سازمان سنجش میباشد. چون در این آزمون همه مباحث کنکور چه کم‌اهمیت و چه مهم، چه پر تست یا کم تست کنکور حضور داشته و به خودی خود یک کنکور واقعی است.

یعنی اگر داوطلبان کنکور و دانش‌آموزان در این آزمون به نتیجه خوبی برسند، میتوان به واقع موفقیتشان را در کنکور دی 1401 در آینده نزدیک مشاهده کرد. پس داوطلب یا دانش‌آموز باید بکوشد که با وجود سختی‌های پیشرو، با قدرت رو به جلو حرکت کند و به هدفش برسد. چون می‌دانیم این هدف دست نیافتنی نیست.

در ادامه تمامینو به آنالیز این آزمون پرداخته و در زمان مقرر و بعد آزمون، سوالات آزمون 23 را در بالای این صفحه آپلود کرده و دسترسی آن را برایتان فراهم میکند. پس همراه ما باشید و از ما حمایت کنید.

[pars-player aparat=”Nx2D6″ id=”45017368″ autoplay=”true” loop=”true”]

📚 آنالیز دقیق آزمون 23 دی 1401 کانون قلمچی

مباحث آزمون 23 دی 1401 بسیار زیاد تر از آزمون‌های قبل بود و حتی دروس نیمسال دوم دوازدهم را نیز شامل می‌شود که کمی کار را برای دوازدهمی‌ها سخت می‌کند.

اما اگر دانش‌آموزان پایه دوازدهم ، همان دروس پایه و نیمسال اول دوازدهم را خوب کار کرده باشند و مرور را در برنامه‌ریزی خود قرار داده باشند مطمئنا موفق‌تر از کسی خواهند بود که تازه ،الان شروع به خواندن نیمسال دوم دوازدهم کند. چون فرصت برای بستن قسمت نیمسال دوم دوازدهم کم است و اصولا این مباحث اکثرا شامل مباحث متفرقه و جدا از موارد ترکیبی کنکور سراسری هستند.

پس دوازدهمی‌هایی که دوست دارند در کنکور دی به نتیجه خوبی برسند باید مباحث آزمون 23 دی 1401 را به خوبی کار کرده باشند.

توصیه تمامینو در رابطه با آزمون 23 دی قلمچی

توصیه من برای داوطلبان پشت کنکوری این است که این دوران و این آزمون که قبل از کنکور دی است را دوران طلایی خود بدانید. این مقطع است که شما موتور و فعالیت شما در حداکثر خود و بالاترین حد توانایی قرار گرفته. پس با تست‌های بیشتر و مرور فراوان این فرصت ارزشمند را از دست ندهید. البته به نظرم بیشترین تاکید خود را در دروس یازدهم و نیمسال اول دوازدهم بگذارید.

در رابطه با تست بیشتر هم بهتر است بعد کتاب‌‌های کمک درسی به سراغ تست کنکور و در مرحله آخر به تست آزمون‌های آزمایشی همچون ماز و قلمچی و… سری بزنید. آزمون‌‌های آزمایشی هر ساله بیشترین شباهت با کنکور سراسری و حتی گاهی فراتر از آن هستند و برای داوطلبانی که به دنبال رشته‌های تاپ هستند بسیار بسیار مهم است.

وسایل مورد نیاز کنکور + وسایل ممنوعه کنکور 1402
وسایل مورد نیاز کنکور + وسایل ممنوعه کنکور 1402

مهم‌ترین مباحث آزمون 23 دی 1401

آزمون 23 دی 1401 حاوی مباحث مهمی در هر درس است که آگاهی از این مباحث مسبب شناخت بیشتر هر فرد از اون قسمت از کتاب درسی شده و تمرکز و تسلط فرد را تحت تاثیر قرار می‌دهد.

مهمترین مباحث ریاضی کنکور سراسری

تابع، مثلثات، مشتق، هندسه

مهمترین مباحث فیزیک کنکور سراسری

گرما، مدار، حرکت، نوسان و موج

مهمترین مباحث شیمی

شیمی آلی، اسید و باز، تعادل، الکتروشیمی

مهمترین مباحث زیست

گردش مواد، ژنتیک، تولید مثل، گوارش ،گیاهی

پیشنهاد ویژه تمامینو

اگر در بحث شیوه مطالعه، بودجه بندی هر درس، منابع خوب تست مشکل دارید یا شبهه‌ای برایتان وجود دارد ، حتما به مقالات زیر سری بزنید.

نکته: شاید مباحث آزمون 23 دی زیاد باشد اما دانش‌آموز نباید نا امید شود. بلکه باید قدم به قدم این مباحث را طی کرده و به پایان برساند.

بررسی سطح آزمون 23 دی کانون قلمچی

هر چقدر که ما به کنکور نزدیکتر میشویم، شاهد اعتراض بیشتری از سوی داوطلبان آزمون هستیم. و باید بگم که این اتفاق پایانپذیر نیست.علتش چیست؟

وقتی سطح آزمون نسبت به آزمون قبل یا مشابه سال قبل بالاتر برود سبب میشود که دانش‌آموزان احساس سختی بیشتری کنند. پس باید داوطلبان همیشه آماده‌تر از آزمون باشند تا خدایی نکرده با آزمونی فراتر از میل خود برخورد کند.

10 راهکار موثر برای رفع بی انگیزگی، تنبلی و بی حوصلی کنکوری ها
10 راهکار موثر برای رفع بی انگیزگی، تنبلی و بی حوصلی کنکوری ها

تقلب در آزمون 23 دی قلمچی

سخت شدن هر آزمون سبب میشود تا دانش‌آموز به راه‌های نادرست همچون تقلب در آزمون 23 دی رو آورده و از این راه کمی به خود امید دهد. که کار غلطی است.

این آزمون همانند آزمون 9 دی قلمچی به طور حتم شاهد تقلب گستره (نه به دلیل مشارکت غیرکانونی‌ها) بلکه به خاطر افزایش انگیزه و… کاذب دیگر است.پس خود را برای این شرایط آماده کنید.

تحلیل آزمون 23 دی 1401 قلمچی

مهم‌ترین کار بعد از انجام آزمون، بررسی و تحلیل آزمون است. تمامینو بعد از هر آزمون سعی می‌کند تا تحلیل آزمون مربوطه را روی سایت تمامینو قرار دهد. اگر در مسئله تحلیل آزمون با مشکل روبرو هستید میتوانید از مقالات مشاورین برتر ما درباره یادگیری تحلیل آزمون و شیوه تحلیل آزمون به سبک رتبه برترها استفاده کنید.

از بعضی مباحث عقب مانده‌ام چکار کنم؟

طبیعی است که این موقع سال دوازدهمی‌ها نتوانند تمام مباحث کنکور را به طور کامل به اتمام برساند، که این نشانه ضعف دانش‌آموزان نیست. اما اگر فارغ‌التحصیلان به این سرنوشت دچار شوند کمی باید به خودشان بیایند و اجازه عقب ماندن از دیگران را به خود ندهد.

بهترین تصمیم در این شرایط این است که مباحثی کا مسلط هستیم را مرور کنیم و قویتر شویم. تست برای تقویت دهن در مباحث و برنامه‌ریزی برای مدیریت وقت خیلی اثرگذار و مهم است.

تعداد سوالات و شرایط پاسخگویی آزمون 23 دی قلمچی

زمان شروع آزمون ۸ صبح است‌. البته زمان قرارگیری آزمون روی صفحه شخصی ۱۵ دقیقه زودتر از زمان شروع آزمون است.

زمان پردازش اولیه ساعت ۱ بعد ظهر میباشد که باید افراد قبل این زمان آزمون خود را به پایان رسانده باشند تا در ساعت ۴ بعدظهر کارنامه و پاسخنامه تشریحی را دریافت کنند.

نکته: این آزمون از ۸ صبح آغاز می‌شود اما وقت استاندارد آن تا ساعت ۱ بعد ظهر نمی‌باشد. بلکه در واقعیت زمان آن کمتر است و این زمان اضافه برای وارد کردن کلید پاسخنامه یا ارسال پاسخنامه است. پس بهتر از تکنیک زمان نقصانی و زمان طلایی استفاده کنید تا علاوه بر عملکرد خوب، استراتژی مدیریت زمان را نیز در خود رشد و بروز دهید.

تراز مناسب رتبه‌برتر‌ها در قلمچی چند است؟

اینکه چه ترازی برای داوطلب کنکور دی مناسب است به عوامل خاصی وابسته است.

از این عوامل می‌توان به سختی آزمون اشاره کرد. که هر چقدر درجه سختی بیشتر باشد، تراز میانگین پایین می آید.

عامل دیگر تقلب در آزمون است. کسانی که به تقلب در این آزمون می‌پردازند سبب میشود میانگین تراز بالا برود. بله پس تنها روز آزمون می‌توان این بحث را مطرح کرد. ولی اگر خیلی کنجکاو باشیم می‌توانیم به آزمون‌های سال گذشته قلمچی مراجعه کنیم و متوجه شویم که میانگین تراز ۵۸۰۰ بوده و کسانی که در آزمون قبل این تراز را کسب کرده‌اند در رشته‌های تاپ قبول شده‌اند.

چطور در آزمون 23 دی 1401 شرکت کنیم؟

داوطلب آزمون 23 دی می‌توانند هم به صورت حضوری و هم غیرحضوری در آزمون شرکت کنند. البته داوطلبان غیرحضوری می‌توانند از ساعت ۸ صبح وارد صفحه شخصی شده و دکمه شروع آزمون را بزنند و وارد آزمون شوند.

البته داوطلبان آزمون، فرصت دارند تا ساعت ۸ شب روز بعد در آزمون 23 دی شرکت کنند و پس از هر بار پردازش در صفحه شخصی خود ، کارنامه خود را مشاهده کنند.

همچنین از طریق لینک زیر میتوانید به آزمون‌های دیگر قلمچی دسترسی پیدا کنید.

❓️ سوالات متداول

✅️مهم‌ترین مباحث آزمون 23 دی 1401 کدامند؟

در این مقاله با توجه به اهمیت مباحث و میزان توجه کنکور به هر درس، مباحث مهم ذکر کردیم.

✅️آیا در این آزمون سوالات مشابه با کنکور داریم؟غیراستاندارد چطور؟

بله در این آزمون به طور قطع شاهد سوالات منطبق با کنکور دی خواهیم بود و حتی سوالات خارج از چهارچوب کنکور نیز خواهیم دید.

✅️چه درصد و ترازی در این آزمون مناسب است؟

برای رتبه‌های برتر تراز ۵۸۰۰ به بالا قابل قبول است.

✅️چرا باید در آزمون 23 دی 1401 قلمچی شرکت کنیم؟

آزمون 23 دی 1401 برعکس آزمون‌های قبل که تنها شامل مباحث ناقص کنکور سراسری بودند، این آزمون تمام مباحث را در خود دارد و جامعیت آن بیشتر از آزمون‌های قبل میباشد.

✅️آیا تا دوشنبه می‌توان در آزمون شرکت کرد؟

بله این امکان به صورت غیرحضوری انجام پذیر است.

✅️شرکت در آزمون آمادگی شناختی واجب است؟

خیر. اختیاری است

✅️نفرات برتر آزمون 23 دی اعلام میشود؟

بله پس از اتمام آزمون و پردازش اول نفرات برتر از روی سایت قلمچی قابل مشاهده است

محمد مهدی آقابابایی

سلام بچه ها محمدمهدی آقابابایی هستم مشاور ارشد تیم تمامیــــنو! من دانشجوی پزشکی دانشگاه دولتی شهرکرد هستم و بدون استفاده از هیچ سهمیه ای توانستم رشته پزشکی قبول بشم! جالبه بدونید من توی مدرسه دولتی بدون هیچ گونه امکاناتی بودم و تحصیلات دبیرستانم را گذراندم و در پزشکی قبول شدم. حالا هم اینجام تا شمارو توی مسیر موفقیت کنکوریتون کمک کنم! اگه سوالی داشتین در قسمت کامنت ها ارسال کنید! در ضمن اگه دوست داشتین میتونین از پکیج های مشاوره ایم هم دیدن کنید! لطفا به بخش فروشگاه برید و دنبال اسم من بگردین اگه دوست دارین مشاورتون باشم? لینک شبکه های اجتماعیم هم این زیره میتونی مستقیم با من در ارتباط باشی!

نوشته های مشابه

‫7 دیدگاه ها

    1. سلام چرا هیچ سایتی ویدیو تحلیل برای یازدهم انسانی نمیذاره؟??

  1. سلام دوستان.
    شما میتوانید در سایر پیامرسان‌ها ما را با نشانی Tamamino@ دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است