تحلیل آزمون قلمچی

آمادگی و تحلیل آزمون 18 آذر 1401 قلمچی

بررسی حرفه‌آی آزمون 18 آذر + سوالات و پاسخنامه + درسنامه قوی

شاید بتوان گفت که آزمون 18 آذر 1401 قلمچی یکی از سبک‌ترین و بدون پیچیده‌گی‌ترین آزمون پیش روی ماست. به طوری که هدف اصلی آن تمرکز روی مباحث اصلی دوازدهم است.

چگونه تحلیل آزمون کنیم؟

مقاله اول از امیرحسین رفیعی مشاور ارشد تمامینو و مقاله دوم از محمد مهدی آقابایی دانشجوی رشته پزشکی

توجه! توجه! ❤👇👇👇

توجه! توجه! 👆❤👆❤👆

 

مباحث اصلی آزمون 18 آذر 1401:

مباحث آزمون ۱۸ آذر به دو صورت اجباری و اختیاری است.

قلمچی در هر دو نوع آزمون به بررسی مباحث مختلفی پرداخته تا دانش‌آموز را به جنبش و حرکت بیاندازد و آماده کند هر چند که آزمون‌ها سنگین و پر چالش هستند.

مباحث اختیاری قلمچی

مباحث اختیاری مخصوص دوازدهمی هایی که برای کنکور دی برنامه‌ریزی کرده‌اند و همچنین مخصوص فارغ‌التحصیلان است.

در این مباحث علاوه بر نیم نگاهی به نیمه دوم دوازدهم ، بیشتر به یازدهم پرداخته شده. که می‌توان گفت برای اینکه دانش‌آموز سریعتر آماده کنکور دی شود قلمچی پیشروی سریعتری در این مباحث یازدهم دارد.

مباحث اجباری قلمچی

مباحث اجباری برای دوازدهمی‌هایی که طبق مدرسه و کنکور تیر پیش می‌روند یا فارغ‌التحصیلانی که از کنکور دی عقب افتاده‌اند هست.

بیشترین تاکید این مباحث در دهم و دوازدهم است.

هر چند که در مباحث اختیاری مباحث جلوتر از دوازدهم ارائه می‌شود اما در ادامه این مباحث در بخش اجباری قرار می‌گیرند و امکان استفاده از آن نیز وجود دارد.

همچنین بخوانید:معرفی قلمچی

 بررسی آزمون 19 آذر 1400 (سال گذشته)

بی‌شک همانطور که میدانید با برگزاری هرساله کنکور ما شاهد سوالاتی در کنکور سراسری هستیم که پی در پی و در سال‌های متفاوت تکرار می‌شود.

در اینجا برگ برنده مال کسی است که این سوالات را بررسی کرده و راه‌حل سریعتری برای آن داشته باشد.

کانون فرهنگی قلمچی نیز شامل این قانون می‌شود و ما در هر آزمون خاص که مباحث یکسانی دارد، شاهد سوالات شبیه به هم هستیم.

پس برای گرفتن امتیاز و تراز کانونی بهتر در این مباحث، بهتر است که ما به بررسی و تحلیل آزمون‌های قبل کنکور‌های آزمایشی از جمله قلمچی بپردازیم.

آزمون سال قبل که بیشترین تشابه را با آزمون 18 آذر خواهد داشت در تاریخ 19 آذر 1400 برگزار شده که میتوان از آن در این راه استفاده کرد.

در آخر کار و رور آزمون به طور حتم متوجه خواهید شد که  آزمون 18 آذر 1401 دارای شباهت زیادی با آزمون 19 آذر 1401 است. و با خودتون میگویید :(چه اشتباهی که ازش استفاده نکردیم.)

⚜️سوالات و پاسخنامه ۱۲ تجربی

🔶️سوالات و پاسخنامه ۱۲ ریاضی🔴سوالات و پاسخنامه ۱۲ انسانی

 

برای دیدن تحلیل آزمون روی دکمه زیر کلیک کنید.

همچنین بخوانید: تحلیل آزمون به روش رتبه برترها

چقدر آزمون 18 آذر 1401 اهمیت دارد؟

مباحث آزمون 18 آذر به نسبت آزمون قبل دارای حجم کمتری هستند که دانش‌آموز را کمتر مورد فشار قرار می‌دهد که آمادگی کمتری میطلبد. مباحث ساده این آزمون عبارت است از ( دما و گرما، الگو و دنباله، فصل ۳ شیمی و گیاهی دهم)

بدین ترتیب در آزمون 18 آذر اگر تلاش و کار خوبی صورت گرفته باشد امکان کسب درصد بالا در این مباحث کار راحتی میباشد.البته تحلیل آزمون یادتون نره.

 

سطح آزمون 18 آذر 1401

بدین صورت که در آزمون‌های قبل‌تر مشاهد کردیم آزمون‌ها در حال افزایش سطح و کیفیت هستند به طوری که می‌توان آن را روند خیلی خوب و رو به رشدی دانست. این از آن جهت مهم است که اگر تراز و درصد کمتر از حد انتظار کسب کند به معنای ضعیف شدن دانش‌آموز نیست. اما دانش‌آموز نباید به این امتیاز تکیه کرده و در این حد بماند. دانش‌آمور حتما باید مثل آزمون رشد کند و قویتر شود.

 

فرصت جبران عقب‌ماندگی در آزمون 18 آذر

آزمون 18 آذر دارای مباحث جمع و جور و خیلی کمتری است که فرصت طلایی برای جبران کاستی‌های گذشته و پیشروی بهتری برای آزمون‌های بعدی است.

هرچند که فشار آزمون‌ 18 آذر کم خواهد بود ولی دانش‌آموزان باید خود را در شرایطی قرار دهد که در آزمون بعد غافلگیر نشود.

جادوی بررسی سوالات آزمون قلمچی

استفاده سوالات سال‌های قبل قلمچی به ما امکان پیش‌بینی درستی از آزمون پیش روی ما را میدهد و ما را برای آزمون آماده‌تر میکند.

توصیه تمامینو به شما

ما در تمامینو قسمتی از آزمون و تحلیل‌های سال‌های قبل را نیز برایتان قرار داده‌ایم.

سعی کنید حتما از تحلیل آزمون‌ها نهایت استفاده کنید.

تا در این برهه زمانی بهترین استفاده از فرصت و زمان را داشته باشید.

همچنین از طریق لینک زیر میتوانید به آزمون‌های دیگر قلمچی دسترسی پیدا کنید.

محمد مهدی آقابابایی

سلام بچه ها محمدمهدی آقابابایی هستم مشاور ارشد تیم تمامیــــنو! من دانشجوی پزشکی دانشگاه دولتی شهرکرد هستم و بدون استفاده از هیچ سهمیه ای توانستم رشته پزشکی قبول بشم! جالبه بدونید من توی مدرسه دولتی بدون هیچ گونه امکاناتی بودم و تحصیلات دبیرستانم را گذراندم و در پزشکی قبول شدم. حالا هم اینجام تا شمارو توی مسیر موفقیت کنکوریتون کمک کنم! اگه سوالی داشتین در قسمت کامنت ها ارسال کنید! در ضمن اگه دوست داشتین میتونین از پکیج های مشاوره ایم هم دیدن کنید! لطفا به بخش فروشگاه برید و دنبال اسم من بگردین اگه دوست دارین مشاورتون باشم? لینک شبکه های اجتماعیم هم این زیره میتونی مستقیم با من در ارتباط باشی!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است