تحلیل آزمون

آزمون 5 اسفند 1401 قلمچی | پاسخنامه 5 اسفند + تحلیل آزمون

دفترچه سوال و پاسخنامه تشریحی آزمون 5 اسفند 1401 کانون قلمچی به همراه درسنامه و تحلیل آزمون

امروز قراره که با هم آنالیز آزمون 5 اسفند 1401 قلمچی را داشته باشیم که در آن پاسخنامه آزمون 5 اسفند 1401 قلمچی و حتی کلید آزمون 5 اسفند 1401 قلمچی را در ادامه بعد آزمون قرار خواهد گرفت. گروه آموزشی تمامینو تمام سعیش را کرده تا شما آزمون 5 اسفند را خوب بشناسید و برای آن آماده باشید. پس این مقاله را با دقت مطالعه کنید. و بعد آزمون حتما به تحلیل آزمون 5 اسفند 1401 قلمچی حتما سر بزنید.

برای دانلود سوالات و پاسخنامه آزمون به آخر مقاله مراجعه کنید!!!??????

اگه از الان شروع کنم ، پزشکی قبول میشم؟

کتاب زیست جامع پینوکیو خیلی سبز پاسخنامه زیست جامع پینوکیو دانلود کتاب زیست جامع پینوکیو

بازار کار و درآمد و حقوق پرستاری + معرفی رشته پرستاری - تمامینو ویژگی پرستار کامل ادامه تحصیل پرستاری دروس رشته پرستاری
برای دسترسی به هر مقاله روی آن ضربه بزنید

چطور در آزمون 5 اسفند 1401 قلمچی موفق باشیم؟

به طور قطع یکی از فاکتور‌های موفقیت در آزمون 5 اسفند 1401 قلمچی، مطالعه درست و مرور زیاد مطالب درسی است. بخصوص در دروس حفظی که پتانسیل مطالعاتی بیشتری می‌طلبد. اما در وهله بعد باید به سراغ تست و منابع تستی خود برویم که قدم مهمی در کسب درصد بالا در آزمون 5 اسفند 1401 قلمچی است. برای شروع بهتر است تا به کالبد آزمون 5 اسفند قلمچی نفوذ کنیم. و متوجه شویم که در این آزمون چه چیزی را در پیش رو خواهیم داشت. پس با ما همراه باشید تا مباحث آزمون را با هم تحلیل کنیم.

همچنین بخوانید:معرفی بهترین منابع دروس تخصصی کنکور تجربی

مباحث آزمون 5 اسفند 1401 قلمچی

این آزمون شامل مباحث پر ظرفیت و پرتکرار کنکور است که در کنکور دی 1401 هم بیشترین تست‌ها از این دروس و مباحث بود. توجه داشته باشید که این تعداد تست که از هر مبحث می‌آید قطعی نیست و ممکن است که طراح آنها را در آزمون 5 اسفند قلمچی نادیده بگیرد.

مهم‌ترین مباحث زیست آزمون ۵ اسفند 

گردش مواد و کلیه زیست دهم، این دو مبحث از دهم بیشترین پتانسیل مانور دادن طراح را دارند. البته با توجه به آخرین تغییرات کنکور ممکن است که مبحث کلیه جز قسمت‌های پرتست نشود. ایمنی در زیست یازدهم است که قابلیت ترکیبی بالایی با گردش مواد در زیست دهم داشته و به طور قطع تعداد زیادی تست ترکیبی و میکس این دو مبحث در مهم‌ترین مباحث آزمون ۵ اسفند خواهد داشت. متابولیسم در زیست دوازدهم، پرتکرارترین تست‌های کنکور را داشته و با تمام مباحث ارتباط نزدیک و قوی دارد که احتمال تست‌های زیاد آن در آزمون بلا شک است. حتما سوالات این مبحث را در تحلیل آزمون 5 اسفند قلمچی بررسی کنید.

مهم‌ترین مباحث شیمی آزمون ۵ اسفند

ردپای گاز ها در زندگی شیمی دهم، که در بخش انتخابی است و بهترین فرصت برای سنجش داوطلبان کنکور در شیمی دهم است. بله داوطلبان کنکور در مهم‌ترین مباحث آزمون ۵ اسفند می‌توانند با شرکت در آزمون به این مرحله برسند که چقدر در شیمی دهم مهارت و توانایی دارند. شیمی دوازدهم فصل ۲و۳ ، مبحث درصد جرمی و مواد مولکولی و کووالانسی و حتی الکترولیت حاوی تست‌های قوی و مهم در کنکور است . که بی شک در آزمون بعد سوالاتی سخت‌تر از سوالات کنکور را مشاهده خواهیم کرد.

مهم‌ترین مباحث ریاضی آزمون ۵ اسفند

کاربرد مشتق ریاضی دوازدهم و مثلثات، حاوی بیشترین تست‌های درس ریاضی در آزمون بعد است که احتمالا مثل همیشه سوالات سخت‌تری در آزمون وجود خواهد داشت که شما و داوطلبان کنکور را برای کنکور تیر آماده‌ کند.

مهم‌ترین مباحث فیزیک آزمون ۵ اسفند

دینامیک و نوسان امواج فیزیک دوازدهم، که بر توان‌ترین تست‌ها در مبحث نوسان و امواج خواهد بود که تست‌های آن در آزمون ۵ اسفند مشابه ایده‌ تست‌های مطرح شده در کنکور است. پس اگر سری به تست‌های فیزیک کنکور بزنیم فکر خوبی است. تیم تمامینو برای راحتی شما تست‌های کنکور تجربی، ریاضی، انسانی را بصورت طبقه‌بندی شده و تفکیک شده در سایت تمامینو قرار داده که هم‌اکنون به کمک لینک‌ها و ضربه روی تصاویر زیر به این سوالات دسترسی پیدا خواهید کرد.

تقلب آزمون 5 اسفند قلمچی

آزمون‌های نزدیک تعطیلات عید بخصوص آزمون 5اسفند قلمچی دارای درصد پایینی از تقلب هستند. علت این موضوع خستگی دانش‌آموزان و داوطلبان کنکور سراسری است که ناخودآگاه دچار خستگی زیا ی شده‌اند. و تحمل استرس بیشتر و پیشروی در دروس تخصصی کنکور را ندارند. پس می‌توان با اطمینان زیادی گفت که تقلب آزمون 5 اسفند قلمچی بسیار کم است. تراز بدست آمده و رتبه قلمچی تا حد زیادی به تراز و رتبه کنکور شما بسیار نزدیک است. پس حتما در آزمون شرکت کنید و نهایت تلاشتون را هم بکنید. البته آزمون‌های دیگر از جمله ماز هم از این قاعده مستثنی نیست.

دانلود سوالات آزمون 5 اسفند 1401 قلمچی

برای آسانی دسترسی شما به آزمون و استفاده از آزمون 5 اسفند 1401 قلمچی ما سعی می‌کنیم تا در کمترین زمان ممکن سوالات هر پایه را در این قسمت قرار دهیم.  و شما بتوانید با ضربه روی لینک زیر به دانلود سوالات پایه موردنظرتان بپردازید. پس برای دانلود سوالات آزمون 5 اسفند 1401 قلمچی منتظر بمانید.

✨️دهم تجربی✨️
✨️یازدهم تجربی✨️
✨️دوازدهم تجربی✨️
✨️دوازدهم ریاضی ✨️
⚡️دوازدهم انسانی ⚡️

دانلود پاسخنامه آزمون 5 اسفند 1401 قلمچی

پاسخنامه هر آزمون مهم‌ترین بخش هر آزمون است که به تحلیل آزمون 5 اسفند و دیگر آزمون‌ها کمک شایانی میکند. استفاده از پاسخنامه نکات خاص و مهمی دارد که فرد باید این نکات را به طور جدی پیگیر باشد. ما سعی کرده‌ایم در مقالاتی که در ادامه معرفی میکنیم به شما آموزش دهیم. پاسخنامه آزمون 5 اسفند 1401 قلمچی هم مثل سوالات آزمون 5 اسفند 1401 قلمچی بعد از آزمون و حدود ساعت ۴ بعدظهر قرار خواهد گرفت.

✨️دهم تجربی✨️
✨️یازدهم تجربی✨️
✨️دوازدهم تجربی✨️
✨️دوازدهم ریاضی ✨️
⚡️دوازدهم انسانی ⚡️

⚡️??برای دسترسی به تحلیل آزمون ۵ اسفند قلمچی به همراه سوالات طبقه‌بندی کلیک کنید.

✨️برای دسترسی به تمام آزمون‌های قلمچی به همراه سوالات طبقه‌بندی کلیک کنید.

کلید آزمون 5 اسفند قلمچی

در ادامه پاسخنامه‌های قلمچی برای راحتی در بررسی آزمون شما کلید آزمون 5 اسفند قلمچی را همراه پاسخنامه آزمون 5 اسفند 1401 قلمچی قرار خواهیم داد. پس همراه ما باشید.

❓️سوالات متداول

✅️چرا در آزمون 5 اسفند قلمچی شرکت کنیم؟

شرکت در این آزمون علاوه بر سنجش خود سبب افزایش توانایی و مهارتی در تست زدن، افزایش مهارت مدیریت آزمون و حتی به دست آوردن استراتژی آزمون است.

✅️نفرات برتر آزمون 5 اسفند چه موقع اعلام میشوند؟

بعد هر آزمون حدودا آخر شب ، کانون قلمچی سعی می‌کند که نفرات برتر را اعلام کند. این کار سبب انگیزه بیشتر در افراد و رشد افراد بخصوص افراد ۱ تا صد می‌شود.

✅️چطور در آزمون 5 اسفند قلمچی شرکت کنیم؟

برای شرکت در آزمون 5 اسفند ابتدا وارد سایت کانون بشوید و در ادامه به صفحه شخصی کانونی خود وارد شوید. پس از ورود به صفحه شخصی بر روی دکمه ورود به آزمون بزنید. بعد این کار شما وارد صفحه آزمون میشوید و باید جواب آزمون‌ها را بصورت کلیدی وارد کنید.

✅️تقلب آزمون 5 اسفند قلمچی به چه صورت است؟

این آزمون کمترین تقلب را در مقایسه با آزمون‌های امسال و حتی مشابه سال قبل است. البته علاوه بر تقلب کم می‌توان به حضور پایین و عملکرد دانش‌آموزان در این آزمون اشاره کرد.

محمد مهدی آقابابایی

سلام بچه ها محمدمهدی آقابابایی هستم مشاور ارشد تیم تمامیــــنو! من دانشجوی پزشکی دانشگاه دولتی شهرکرد هستم و بدون استفاده از هیچ سهمیه ای توانستم رشته پزشکی قبول بشم! جالبه بدونید من توی مدرسه دولتی بدون هیچ گونه امکاناتی بودم و تحصیلات دبیرستانم را گذراندم و در پزشکی قبول شدم. حالا هم اینجام تا شمارو توی مسیر موفقیت کنکوریتون کمک کنم! اگه سوالی داشتین در قسمت کامنت ها ارسال کنید! در ضمن اگه دوست داشتین میتونین از پکیج های مشاوره ایم هم دیدن کنید! لطفا به بخش فروشگاه برید و دنبال اسم من بگردین اگه دوست دارین مشاورتون باشم? لینک شبکه های اجتماعیم هم این زیره میتونی مستقیم با من در ارتباط باشی!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است