تحلیل آزمون

آزمون 19 اسفند 1401 قلمچی | پاسخنامه 19 اسفند + تحلیل آزمون

دفترچه سوال و پاسخنامه تشریحی آزمون 19 اسفند 1401 کانون قلمچی به همراه درسنامه و تحلیل آزمون

امروز میخوایم که با هم بررسی آزمون 19 اسفند 1401 قلمچی را داشته باشیم که در آن پاسخنامه آزمون 19 اسفند 1401 قلمچی و حتی کلید آزمون 19 اسفند 1401 قلمچی را در ادامه بعد آزمون قرار خواهد گرفت. گروه آموزشی تمامینو سعیش بر این است تا شما آزمون 19 اسفند را به خوبی بشناسید و برای آن حاضر و آماده باشید. پس این مقاله را با دقت مطالعه کنید. و بعد آزمون حتما به تحلیل آزمون 19 اسفند 1401 قلمچی حتما سر بزنید. در این مقاله سعی میکنیم تا آزمون‌های عیدانه را نیز بررسی کنیم.

!!!برای دانلود سوالات و پاسخنامه آزمون قلمچی به آخر این مقاله مراجعه کنید!!!

معرفی بهترین منابع کنکور تجربی 1402 معرفی بهترین منابع زیست کنکور تجربی1402 زیست جامع پینوکیو خیلی سبز زیست آیکیو گاج درسنامه جامع زیست خیلی سبز
معرفی بهترین منابع زیست کنکور تجربی 1402
معرفی رشته رادیولوژی
معرفی رشته رادیولوژی
مطالعه در تعطیلات عید اردوی مطالعاتی عید مرور کنکور در عید
نکات مهم مطالعه در تعطیلات کنکور

چطور در آزمون 19 اسفند 1401 قلمچی موفق باشیم؟

به طور قطع یکی از عوامل خاص موفقیت در آزمون 19 اسفند 1401 قلمچی، مطالعه درست و مرور زیاد مطالب درسی است. همچنین در دروس حفظی که پتانسیل بیشتری در حفظ و تمرین می‌طلبد. اما در مرحله بعد باید به سراغ تست و منابع تستی خود برویم که قدم مهمی در کسب درصد بالا در آزمون 19 اسفند 1401 قلمچی است. برای شروع بهتر است تا به عمق آزمون 19 اسفند قلمچی نفوذ کنیم. و متوجه شویم که در این آزمون چه چیزی را در پیش رو خواهیم داشت. پس با تمامینو همراه باشید تا آزمون را با هم تحلیل کنیم. پس میریم سراغ مباحث آزمون.

کتاب زیست جامع پینوکیو خیلی سبز پاسخنامه زیست جامع پینوکیو دانلود کتاب زیست جامع پینوکیو
زیست پینوکیو کنکور 1402 جلد ۱

همچنین بخوانید: معرفی بهترین منابع زیست

مباحث آزمون 19 اسفند 1401 قلمچی

این آزمون شامل مباحث با پتانسیل بالا برای تکرار در کنکور است که در کنکور دی 1401 هم اغلب از این دروس و مباحث مورد هدف طراحی تست بود. توجه داشته باشید که این تعداد تست که از هر مبحث می‌آید قطعی و حتمی نیست و ممکن است که طراح تست آنها را در آزمون 19 اسفند قلمچی در نظر نگیرد.

مهم‌ترین مباحث زیست آزمون 19 اسفند

یکی از پر جون‌ترین آزمون‌های زیست را در پیش رو داریم که به احتمال زیاد سوالات سختی در آن خواهیم داشت. ژنتیک زیست دوازدهم که معدن سوالات کنکور است که هر ساله تکرار می‌شود. البته سوالات این مبحث می‌تواند به راحتی پاسخ داده شود که تمرین و تکرار زیاد در این زمینه می‌طلبد. پس حتما برای این مبحث درس زیست وقت کافی بگذارید و روی آن تمرکز کنید. گوارش و کلیه زیست کتاب دهم هم جز مباحث پر تاکید طراحان است. که همه درجه‌های سختی برای آن باز است و طراح همه جور سوالاتی از آن می‌دهد. البته درجه سختی آن اکثرا برای گوارش سخت و در کلیه آسان‌تر است.

مهم‌ترین مباحث شیمی آزمون 19 اسفند

در این موقه سال شاید که آزمون شامل مبحث خاص و مهمی در آزمون نباشد اما نباید از ابعاد هر آزمون به راحتی بگذشت. استوکیومتری و حفظیات بخش مهمی از هر آزمون است که نشان دهنده‌ی روتین بودن آن است. آب آهنگ زندگی از شیمی را فراموش نکنید که بخش مهمی در این آزمون‌ها.

مهم‌ترین مباحث فیزیک آزمون 19 اسفند

مدار فیزیک یازدهم مثل همیشه پر قدرت و پر تست در زمینه‌های مختلف ظاهر شده و بیشتر توجه‌ها را جلب می‌کند که نشان از اهمیت بالای آن در کنکور است.

دینامیک دوازدهم تجربی و نوسان و امواج فیزیک دوازدهم جز جدایی ناپذیر هر آزمون هستند که به ما می‌فهماند کسی که رتبه خوب میخواد باید این دو مبحث را خوب ببنده. مطمئنا سوالات قلمچی دیگه د  این مباحث تکراری نیست و ایده جدید خواهند بود.

مهم‌ترین مباحث ریاضی آزمون 19 اسفند

مشتق و حد کنکور تجربی که حداقل ۳۰ تا ۴۰ درصد یک داوطلب کنکور را می‌سازد. این مباحث تمرین و تکرار زیاد به همراه بررسی انواع حالات آن را می‌طلبد.

مهم‌ترین مباحث زمین‌شناسی آزمون 19 اسفند

زمین‌شناسی و سازه‌های مهندسی که شامل بخش آخر کتاب زمین یازدهم است. این مبحث تعداد کمی از سوالات کنکور را شامل می‌شود و جز فصولی است که طراح کمتر روی آن دست گذاشته است.

تقلب آزمون 19 اسفند قلمچی

آزمون‌های نزدیک تعطیلات عید بخصوص آزمون 19 اسفند قلمچی دارای درصد بالایی از تقلب هستند. علت این موضوع افزایش تمایل دانش‌آموزان و داوطلبان کنکور سراسری به افزایش امید خود است که ناخودآگاه دست به عمل تقلب میزنند تا به کمک انگیزه‌شان بروند . تحمل استرس بیشتر و پیشروی در دروس تخصصی کنکور از موضوعات تکراری این مسئله است. پس می‌توان با اطمینان زیادی گفت که تقلب آزمون 19 اسفند قلمچی بسیار کم است. تراز بدست آمده و رتبه قلمچی تا میتواند به تراز و رتبه کنکور شما بسیار نزدیک باشد اما به هر حال تقلب زیاد آن را در بازه خاصی قرار میدهد. پس حتما در آزمون شرکت کنید و نهایت تلاشتون را هم به رخ دوستانتون بکشید. البته آزمون‌های دیگر از جمله گزینه دو ، گاج و ماز مثل قلمچی دچار تقلب هستند اما بسیار کمتر.

دانلود پاسخنامه آزمون 19 اسفند 1401 قلمچی

پاسخنامه هر آزمون مهم‌ترین بخش هر آزمونه که به تحلیل آزمون 19 اسفند و دیگر آزمون‌های قلمچی کمک بزرگی میکند. استفاده درست از پاسخنامه راه و شیوه خاص و مهمی دارد که فرد باید این نکات را به طور جدی پیگیری کند. ما سعی کرده‌ایم در مقالاتی که در ادامه معرفی میکنیم به شما یاد دهیم. پاسخنامه آزمون 19 اسفند 1401 قلمچی هم مثل سوالات آزمون 5 اسفند 1401 قلمچی بعد از آزمون و حدود ساعت ۴ بعدظهر قرار خواهد گرفت.

✨️دهم تجربی✨
✨یازدهم تجربی✨
✨️دوازدهم تجربی✨
✨دوازدهم ریاضی ✨
⚡️دوازدهم انسانی ⚡️

دانلود سوالات آزمون 19 اسفند 1401 قلمچی

برای آسانی دسترسی شما به آزمون و استفاده از آزمون 19 اسفند 1401 قلمچی ما سعی می‌کنیم تا در کمترین زمان سوالات هر پایه تحصیلی را در این قسمت قرار دهیم. و شما بتوانید با ضربه روی لینک به دانلود سوالات پایه تحصیلی موردنظرتان بپردازید. پس برای دانلود سوالات آزمون 19 اسفند 1401 قلمچی منتظر بمانید.

✨️دهم تجربی✨
✨یازدهم تجربی✨
✨دوازدهم تجربی✨
✨️دوازدهم ریاضی ✨
⚡️دوازدهم انسانی ⚡️

کلید آزمون 19 اسفند قلمچی

در ادامه پاسخنامه‌های قلمچی برای راحتی در بررسی آزمون شما کلید آزمون 19 اسفند قلمچی را همراه پاسخنامه آزمون 19 اسفند 1401 قلمچی اضافه میکنیم.به کمک لینک‌های زیر هم دسترسی شما به محتواهای مفیدی فراهم میشود. پس امتحانشون کنید!

⚡️⚡️دسترسی به تحلیل آزمون ویژه 19 اسفند قلمچی به همراه سوالات طبقه‌بندی ⚡️⚡️

️✨️✨️ دسترسی به مجموعه آزمون‌های قلمچی به همراه سوالات طبقه‌بندی مخصوص ✨️✨️

️❓️سوالات متداول

️✅️چرا در آزمون 19 اسفند قلمچی شرکت کنیم؟

حضور در آزمون قلمچی علاوه بر افزایش توانایی ذهنی و مهارتی در فراگیری درست نکات و تست زدن، کسب توانایی مدیریت آزمون و حتی به دست آوردن استراتژی مدیریت آزمون‌ها است.

️✅️نفرات برتر آزمون 19 اسفند چه موقع اعلام میشوند؟

بعد هر آزمون در ساعات پایانی شب ، کانون قلمچی سعی می‌کند که نفرات برتر حاضر در آزمون را اعلام کند. این کار سبب انگیزه بیشتر در داوطلبان کنکور و رشد موثر دانش‌آموزان بخصوص افراد ۱ تا صد می‌شود.

️✅️چطور در آزمون 19 اسفند قلمچی شرکت کنیم؟

برای شرکت در آزمون 19 اسفند ابتدا وارد سایت شده و در ادامه به صفحه شخصی کانونی خود داخل کادر بالا وارد شوید. پس از ورود به صفحه شخصی بر روی دکمه ورود به آزمون بزنید. بعد این کار شما وارد صفحه آزمون میشوید و باید جواب تست‌های داخل آزمون را بصورت دونه دونه وارد کنید.

✅️️تقلب در آزمون 19 اسفند قلمچی چگونه است؟

این آزمون اکثر تقلب را در مقایسه با آزمون‌های امسال و حتی مشابه سال قبل داراست. البته علاوه بر افزایش تقلب می‌توان به حضور پایین و عملکرد ضعیف دانش‌آموزان در این آزمون اشاره کرد.

محمد مهدی آقابابایی

سلام بچه ها محمدمهدی آقابابایی هستم مشاور ارشد تیم تمامیــــنو! من دانشجوی پزشکی دانشگاه دولتی شهرکرد هستم و بدون استفاده از هیچ سهمیه ای توانستم رشته پزشکی قبول بشم! جالبه بدونید من توی مدرسه دولتی بدون هیچ گونه امکاناتی بودم و تحصیلات دبیرستانم را گذراندم و در پزشکی قبول شدم. حالا هم اینجام تا شمارو توی مسیر موفقیت کنکوریتون کمک کنم! اگه سوالی داشتین در قسمت کامنت ها ارسال کنید! در ضمن اگه دوست داشتین میتونین از پکیج های مشاوره ایم هم دیدن کنید! لطفا به بخش فروشگاه برید و دنبال اسم من بگردین اگه دوست دارین مشاورتون باشم? لینک شبکه های اجتماعیم هم این زیره میتونی مستقیم با من در ارتباط باشی!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است