تحلیل آزمون قلمچی

آزمون 9 دی 1401 قلمچی | پاسخنامه + سوالات +تحلیل آزمون

دفترچه پاسخنامه و سوالات آزمون 9 دی 1401 کانون قلمچی به همراه درسنامه و تحلیل آزمون

لینک دانلود سوالات و پاسخنامه آزمون 9 دی 1401
تمامینو! رشته تجربیرشته ریاضیرشته انسانی

پایه دوازدهم

   2️⃣1️⃣

📥 دریافت📥 دریافت📥 دریافت

دانلود آزمون 9 دی 1401 کانون فرهنگی قلمچی برای پایه‌های دهم، یازدهم و دوازدهم رشته‌های تجربی، ریاضی، انسانی + پاسخنامه تشریحی و کلید آزمون

مهم‌ترین آزمون نیمسال اول برای کنکوری‌ها آزمون 9 دی 1401 قلمچی است. چرا؟ این آزمون به طور بسیار زیادی با کنکور سراسری مشابه بوده و می‌توان گفت یک کنکور واقعی است.

حتی در این آزمون ما مباحث مهم و پر تست کنکور را میبینیم که به طور عمده از پایه دهم و یازدهم است. اما نباید این موضوع را فراموش کرد که نیمسال اول دوازدهم هم دارای مباحث مهمی است و نباید از آن به هیچ عنوانی صرف نظر کرد. و باید مرور این پایه را در کنار آزمون انجام دهیم.

می‌توان گفت که نوع عملکرد دانش‌آموز در آزمون 9 دی 1401 به نوعی نشان‌دهنده توانایی و آمادگی دانش آموزان برای کنکور سراسری دی ۱۴۰۱ است و شخص میتواند از این فرصت برای سنجش میزان توانایی خود استفاده کند.

📚مباحث آزمون 9 دی 1401 قلمچی

 

این آزمون برخلاف آزمون‌های قبل شامل دو تقسیم‌بندی مهم  و بسیار شبیه هم است که شامل موارد زیر است.

مباحث اختیاری آزمون 9 دی کانون قلمچی

یکی از تقسیم بندی‌های ویژه این آزمون مباحث اختیاری است که مخصوص داوطلبان کنکور دی ماه ۱۴۰۱ مِن جمله فارغ‌التحصیلان است که برای کنکور دی آمادگی لازم را دارند و برنامه‌ریزی کرده‌اند و همچنین مخصوص دانش‌آموزان پایه دوازدهمی نیز است.

باید توجه داشته باشید که برخلاف آزمون‌های قبل ، با پاسخگویی به این نوع سوالات (سوالات اختیاری) ،تراز کل تاثیر پذیرفته و امکان تغیر تراز کل وجود دارد.

توجه: البته در برنامه راهبردی قلمچی ذکر شده که این بخش از دیماه دیگر اختیاری نبوده و پاسخگویی به آن اجباری است. پس ما باید تابع کانون قلمچی باشیم و در آزمون 9 دی به این سوالات پاسخ دهیم.

البته این بخش به دلیل وجود ۲ پایه دهم و یازدهم بسیار سنگین بوده و ممکن است دانش‌آموزان توانایی پاسخگویی به کل این مباحث را نداشته باشد.

نکته: به طور کلی تسلط بهتر و دقت لازم در کسب نتیجه مورد نظر بسیار تاثیر گذار است.

مباحث اجباری آزمون 9 دی کانون قلمچی

همانطور که در بخش قبل ذکر کردم از آزمون 2 دی 1401 به بعد تمام مباحث اختیاری در بخش اجباری قرار گرفته و پاسخگویی به آن‌ها مهم است.

البته آزمون 9 دی تنها آزمونی است که شامل تمام مباحث دهم و یازدهم است و قبل کنکور دی 1401 است.

📣توجه کنید: در آزمون 9 دی قلمچی، هیچکدام از مباحث یازدهم در هیچیک از تقسیم‌بندی‌ها وجود ندارد اما باید توجه کنید که این نشانه کم ارزش بودن مباحث دوازدهم نیست. بلکه زمینه ایجاد فرصت برای امتحانات دی‌ماه مدارس و جبران عقب‌ماندگی در مباحث دوازدهم است.

بررسی سطح آزمون 9 دی قلمچی و اهمیت آن

از ابتدای سال تحصیلی تا الان ما شاهد روند تند و رو به بالای سطوح هر آزمون و درجه سختی بالای هر سوال و تست‌های داخل آزمون بوده‌ایم. پس طبیعی و معمول است که در آزمون 9 دی سطح بالاتر و فراتر از کنکور را مشاهده کنیم.

❗️نکته مهم ❗️

در این آزمون‌ها این مهم است که داوطلبان کنکور همراه آن باشند و جا نمانند چون وقتی برای عقب ماندن نیست و باید تمام تلاشمان را بکنیم تا با وجود سرسختی آزمون 9 دی ،به نتیجه دلخواه و بهتر برسیم.

از راه‌های پیشرفت و همراهی و ارتقا سطح در هر آزمون ، تحلیل آزمون درست آن است. اگر در این مسئله و یا شیوه درست تحلیل آزمون آن مشکل دارید حتما به مقالات ما سر بزنید.

😰 آیا وقتی برای جبران در پایه دوازدهم وجود دارد؟

همانطور که میدانید آزمون 9 دی تنها شامل جمعبندی دهم و یازدهم است و نقشی از دوازدهم نمی‌بینیم. اما این به معنای جواب مثبت نمی‌باشد. این آزمون تنها دارای یک هفته فرصت است که خیلی خیلی کم است.

پس داوطلبان باید روی همان دهم و یازدهم سرمایه گذاری کنند.

البته اگر در پایه موفق نبوده‌اید و اصلا پیگیر آن نبوده‌اید من به شما پیشنهاد میکنم که تمام وقت خود را به دوازدهم اختصاص دهید. چون شما در دوازدهم نمود بیشتری دارید و اینکه دوباره از صفر برای دهم و یازدهم وقت بگذارید کاری بس غلط است.

10 راهکار موثر برای رفع بی انگیزگی، تنبلی و بی حوصلی کنکوری ها
10 راهکار موثر برای رفع بی انگیزگی، تنبلی و بی حوصلی کنکوری ها

👀تقلب در آزمون 9 دی کانون قلمچی

همین اول اعلام می‌کنم که تقلب شدید و گسترده در این آزمون رخ خواهد داد.که به دلایل مختلفی است که حالا عرض میکنم.

این آزمون دارای فرصت کمی برای جمعبندی بوده که سبب شده که اغلب دانش‌آموزان و داوطلبان به تقلب و راه گریزی برای روبرویی با نتیجه مورد نظر به کار ببرند که کاملا غلط است و من ترجیح می‌دهم شما نتیجه مورد نظر را کسب نکنید و تقلب هم نکنید.

دلیل بعدی تقلب در آزمون 9 دی به علت گستردگی آزمون و جامعیت آن است. بله چون این آزمون شامل مباحث دهم و یازدهم است و بسیار سنگین و با ارزش است به تقلب روی می‌آورند.

با خبر باشید که این آزمون برای بسیاری از افراد رایگان و با ثبت‌نام در بخش غیرکانونی صفحه شخصی است و این سبب میشود تا برخی افراد برای سنجش خود و دسترسی به نتیجه بهتر برای امید دادن به خود تقلب کنند.

📑 ثبت‌نام رایگان در آزمون 9 دی کانون قلمچی

کانون فرهنگی قلمچی در خبری اعلام کرد که شرکت در آزمون 9 دی برای همگان رایگان و به شکل بورسیه قلمچی است و ثبت‌نام در این آزمون به وسیله کد تماس زیر قابل انجام میباشد.

ثبت نام آزمون 9 دی قلمچی
ثبت نام آزمون 9 دی قلمچی

نحوه شرکت در آزمون 9 دی قلمچی

کانونی ها می‌توانند با انجام ثبت‌نام به وسیله کد وارد صفحه شخصی خود شده و با ضربه روی آزمون 9 دی و شروع آزمون به شرکت در آزمون بپردازند.

غیر کانونی‌ها ابتدا باید صفحه غیرکانونی خود را ساخته و سپس از طریق کد ثبت‌نام کرده و طبق راه کانونی ها پیش بروند.

❓ سوالات متداول

✅️چرا باید در آزمون ۹ دی شرکت کرد؟

این آزمون ،جمعبندی دهم و یازدهم است و در کنکور دارای مباحث حائز اهمیتی است.

✅️آیا فرصت جبران وجود دارد؟

بسیاری از داوطلبان میتوانند با کمک از استراتژی داخل مقاله به جبران هر پایه دبیرستان بپردازند.

✅️چطور در آزمون 9 دی رایگان ثبت‌نام کنیم؟

با شماره‌گیری کد اعلامی کانون قلمچی و ساخت صفحه غیرکانونی

✅️آیا شرکت در مباحث اختیاری مهم است؟

این مباحث در این آزمون شامل مباحث اجباری است و باید در آن شرکت کنید.

همچنین از طریق لینک زیر میتوانید به آزمون‌های دیگر قلمچی دسترسی پیدا کنید.

 


در قسمت زیر میتوانید از 1 تا 5 ستاره به ما نمره بدهید همچنین در بخش پایین تر نظرات را بخوانید و برای ما نظراتتان را ارسال کنید. از انگیزه های خوبتون ممنونیم

محمد مهدی آقابابایی

سلام بچه ها محمدمهدی آقابابایی هستم مشاور ارشد تیم تمامیــــنو! من دانشجوی پزشکی دانشگاه دولتی شهرکرد هستم و بدون استفاده از هیچ سهمیه ای توانستم رشته پزشکی قبول بشم! جالبه بدونید من توی مدرسه دولتی بدون هیچ گونه امکاناتی بودم و تحصیلات دبیرستانم را گذراندم و در پزشکی قبول شدم. حالا هم اینجام تا شمارو توی مسیر موفقیت کنکوریتون کمک کنم! اگه سوالی داشتین در قسمت کامنت ها ارسال کنید! در ضمن اگه دوست داشتین میتونین از پکیج های مشاوره ایم هم دیدن کنید! لطفا به بخش فروشگاه برید و دنبال اسم من بگردین اگه دوست دارین مشاورتون باشم? لینک شبکه های اجتماعیم هم این زیره میتونی مستقیم با من در ارتباط باشی!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است