سوالات کنکور سراسری

دانلود سوالات و پاسخنامه کنکور انسانی دی 1401 + تحلیل آزمون ویدیویی

سوالات + پاسخنامه + تحلیل آزمون درجه یک از گروه آموزشی تمامینو تقدیم به شما

سلام برهمه دوستان عزیز تر از جانم. در خدمت شما هتسمی با تحلیل آزمون + دانلود سوالات + پاسخنامه کنکور دیماه 1401 انسانی! امیدوارم که حالتون مثل همیشه خوب باشه و خوش و خرم باشید.نمیدونم الان در چه حال و هوایی هستین. برخی از شما درحال برسی درصد برای کنکوری هستید که چند ساعت پیش تموم شد.برخی هاتونن دهمی و یازدهمی و کنکوری هستید. میخواهید سوالات کنکور را برسی کنید تا در کنکور آینده موفق باشید! در این مقاله سعی کردیم که همه بخش ها و جوانب این کنکور (کنکور دی ماه 1401) را برسی کنیم!

کنکور دی سالی 1401 هم با موفقیت تمام شد! با تمام حواشی که داشت، تمام استرس هایی که به دانش آموزان وارد کرد این بار تمام شد! عمومی هارا حذف کردند ، دوباره آوردند ، حذف کردند و دوباره آورند (این مقاله را بخوانید : گمانه زنی های مجلس درباره لغو کنکور دی) ولی هرچه بود تمام شد!

چرا باید سوالات کنکور را حل کنیم؟

هم میدانید و هم میدانم که سوالات کنکور دائما تکرار میشوند! پس حل کردن سوالات کنکور قبلی برای کنکور آینده شما یک اجبار و فرض ضروریست! شما باید تسلط کاملی بر همه سوالات کنکور قبلی داشته باشید. به طوری که ممکن است عین سوالات یا مشابه آن با ایده تکراری دوباره مطرح شود! برخی هایتان هم که تازه کنکورتان را دادید و الان میخواهید که مجددا کنکور سراسری را برسی کنید. تا درصد های حدسی خود را بدست آورید!

چگونه سوالات کنکور را حل کنیم؟

برخی از دانش آموزان مبحثی این کار را میکنند یعنی : فصل 1 را میخوانند سپس تست های کنکور آن مبحث را برسی میکنند! که این بهترین روش است. برخی ها هم نه! میگذارند کل سوالات را یک طرف و آخر سال یا در یک تایم دیگر یک دفعه کلشان را حل میکنند. عده ای هم تلفیقی از این دو را استفاده میکنند که بهترین راهش هم همین است! یعنی آنقدر تست هارا تکرار کنیم تا بشود ملکه ذهنمان! (ملکه انگلیس نه! خدابیامرزتش ?) سعی کنید در درس ریاضی و فیزیک آنقدر این تست هارا تکرار کنید که تسلط 100 درصدی و حالت حفظی سوال پیدا کنید پون شباهت ها در این دو درس بیشتر از سایر دروس است!

به شما پیشنهاد میکنم تا مقالات زیر را بخوانید :

چه موقع سوالات کنکور را حل کنیم؟

بهترین موقع برای حل کردن سوالات کنکور در حین سال تحصیلی است. زمانی که یک مبحث را میخوانید بهتر است بلافاصله پس از آن تست های مربوطه را حل کنید! این خیلی خوب است و میزان ماندگاری سوالات را در ذهن شما بالا میبرد.

حواستان باشد برخی مشاورنما ها به دانش آموزان بیچاره خود میگویند سوالات کنکور را نسوزانید بگذارید تا نزدیک کنکور بعدی آنهارا حل کنید! اما این یک اشتباه بزرگ است که دلیلش را توضیح دادم! شما در انتهای سال و نزدیک کنکور سوالات کنکور قبلی را اگر بزنید به احتمال کمتری مشابه آنرا در کنکور خودتان خواهید زد!

بهتر است چندین بار سوالات کنکور را در حین سال تحصیلی و یکی دوبار هم در انتهای سال و نزدیک کنکور به صورت آزمونی حل کنید!

تقلب در کنکور سراسری دی 1401 انسانی چگونه است؟

تقلب همواره وجود داشته و وجود خواهد داشت! هیچگاه میزان تقلب در کنکور به صفر نمیرسد! در کنکور سال پیش شاهد فاجعه ای بودیم که سوالات کنکور در ساعت 9 صبح در کانال های تلگرامی قرار گرفت و پس از آن سازمان سنجش در اقدامی عجیب سوالات را ساعت 11 صبح پخش کرد.

لازم به ذکر است که نباید نگران تقلب و فساد در کنکور باشید زیرا میزان آن تقریبا به صفر میل میکند و تاثیر آنچنانی در کنکور و رتبه و دانشگاه شما ندارد. بگذریم از آنکه کنکور مجدد هم گرفته میشود و احتمال تقلب خیلی کم میشود!

اگر هم به فکر تقلب در کنکور هستید باید بگویم که تقریبا غیرممکن است! اگر هم که ممکن باشد شما پس از قبولی در کنکور به احتمال زیاد از طرف سازمان سنجش متقلب شناخته شده و میبایست کنکور مجدد دهید! زیرا سوابق شما و کنکورتان باید یکی باشد!

برخی کانال های تلگرامی و افراد سودجو در پی دریافت میزانی پول در قبال تحویل دادن سوالات کنکور هستند که اصلا با عقل جور در نمی آید و این سوالات فیک هستند! مراقب باشید در دام همچین افرادی نیفتید!

دانلود سوالات کنکور دیماه 1401 رشته انسانی

نوبتی هم باشد نوبت سوالات کنکور است! لینک دانلود خدمت شما عزیزان و سروران گرامی. همچنین جهت تماشا و دیدن ویدیو های تحلیل آزمون کنکور دی 1401 رشته انسانی و پاسخنامه آن به پایین تر پیمایش کنید.?

لطفا 30 ثانیه صبر کنید و سپس روی لینک های دانلود کلیک کنید

دانلود پاسخنامه کنکور دی 1401 رشته انسانی

لیست پاسخنامه های اساتید مختلف را برای دروس مختلف میتوانید از باکس های زیر دریافت کنید. همچنین جهت تماشای ویدیوهای تحلیل آزمون کنکور در 1401 انسانی به پایین تر پیمایش کنید.

تحلیل آزمون کنکور دیماه 1401 رشته انسانی

جهت تماشای ویدیوی تحلیل آزمون ها روی باکس های زیر کلیک کنید تا جعبه ها باز شوند!

تحلیل آزمون

پس از برگزاری کنکور و قرار گیری ویدیوها توسط اساتید این بخش تکمیل میشود

ممنون از همه شما همراهان گرامی که باما بودید، آرزوی سلامتی و شادابی برای شما جوانان عزیز ایران عزیز دارم!

امیرحسین رفیعی

مدیریت و پشتیبانی وبسایت هستم و درصورت بروز هرگونه مشکل درخدمتتونم!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است