تحلیل آزمون قلمچی

آزمون 16 دی 1401 قلمچی | پاسخنامه + سوالات + تحلیل آزمون

دفترچه پاسخنامه و سوالات آزمون 16 دی 1401 کانون قلمچی به همراه درسنامه و تحلیل آزمون

دانلود پاسخ نامه آزمون 16 دی 1401 قلمچی 💖✔

در جدول زیر میتوانید پاسخنامه آزمون 16 دی 1401 را به صورت pdf دانلود کنید!

تمامینو! رشته تجربی رشته ریاضی رشته انسانی

پایه دوازدهم

   2️⃣1️⃣

📥 دریافت

📥 دریافت📥 دریافت

پایه یازدهم 

   1️⃣1️⃣

📥 دریافت📥 دریافت📥 دریافت

پایه دهم

 0️⃣1️⃣

📥 دریافت📥 دریافت📥 دریافت

جهت سهولت شما عزیزان کلیه ویدیوهای تحلیل آزمون 16 دی 1401 به یک صفحه دیگر منتقل شد لطفا جهت خواندن این مقاله روی دکمه زیر کلیک کنید!

کلیک کنید 👆👆

دانلود سوالات آزمون 16 دی 1401 قلمچی 🎉✨

در جدول زیر میتوانید سوالات آزمون 16 دی 1401 را به صورت pdf دانلود کنید!

تمامینو! رشته تجربیرشته ریاضیرشته انسانی

پایه دوازدهم

   2️⃣1️⃣

📥 دریافت📥 دریافت📥 دریافت

پایه یازدهم 

   1️⃣1️⃣

📥 دریافت📥 دریافت📥 دریافت

پایه دهم

 0️⃣1️⃣

📥 دریافت📥 دریافت📥 دریافت

دانلود دفترچه آزمون 16 دی 1401 کانون قلمچی برای پایه دهم، یازدهم و دوازدهم رشته‌ تجربی، ریاضی، انسانی همراه پاسخنامه و کلید آزمون

پر اهمیت‌ترین آزمون آزمایشی مرتبط پایه دوازدهم پیش از برگزاری کنکور سراسری دی ماه، آزمون 16 دی 1401 قلمچی است.

به چه علتی؟ این آزمون دارای مباحث بسیار شبیه و مهم در کنکور سراسری بوده و شباهات زیادی با یک کنکور واقعی دارد.

پس از آزمون قبل یعنی آزمون 9 دی را شاهد بودیم که شامل جمعبندی دهم و یازدهم بود و نسبت به دفعات قبل تست‌های سخت‌تر و قویتری داشت تا داوطلب کنکور شاهد حرکت مثبت این آزمون بوده باشد و ظرفیت و پتانسیل خود را افزایش دهد.

ممکن است که مباحث آزمون 16 دی زیاد نباشد ولی باید از وقت درست استفاده کنیم و به نحو احسنت آماده شویم تا به هدفمون برسیم.

📚مباحث مهم آزمون 16 دی 1401 کانون قلمچی

آزمون 16 دی 1401 تنها شامل جمعبندی دروس نیم‌سال اول دوازدهم است و مباحث کمی را دارا است.

پس اگر دانش‌آموزان خود را به خوبی آماده ‌کرده باشند این فرصت را دارند که در قسمت‌های دیگر از جمله دهم و یازدهم ، حرکتی کرده و فرصت را در آزمون 16 دی غنیمت شمارند.

مهم‌ترین مباحث زیست آزمون 16 دی

متابولیسم + ژنتیک

مهم‌ترین مباحث شیمی

اسید و باز + تعادل + الکتروشیمی

مهم‌ترین مباحث فیزیک

نوسان و امواج + دینامیک و حرکت

مهم‌ترین مباحث ریاضی

مشتق و حد

همانطور که شاهد هستید این آزمون شاید مباحث کمی را شامل شود. اما همه این مباحث در کنکور نقش زیادی داشته و عملکرد متفاوت و خوب در این مباحث بخصوص زیست نتیجه بهتری را به ما خواهد داد. اگر در مطالعه و برنامه‌ریزی در این دروس مشکل دارید از طریق لینک زیر به مقالات شیوه مطالعه دروس و رتبه برتر شدن دسترسی پیدا میکنید.

توجه: در بودجه بندی کانون قلمچی گفته شده که بخش اختیاری دیگر در آزمون وجود نخواهد داشت و همه داوطلبان کنکور میتوانند به همه سوالات آزمون پاسخ دهند. بدین ترتیب ما باید هوشیار باشیم و در آزمون 16 دی به تمام سوالات که توانایی آن را داریم پاسخ دهیم.

📣توجه کنید: در آزمون 16 دی 1401 قلمچی، هیچکدام از مباحث دهم و یازدهم در هیچیک از تقسیم‌بندی‌ها وجود ندارد اما باید توجه کنید که این نشانه کم اهمیت بودن مباحث پایه نیست. بلکه زمینه فرصت جبران عقب‌ماندگی در دروس پایه است. البته ما در آزمون 9 دی به سنجش خود در دروس پایه پرداختیم. پس دوستان به برنامه راهبردی اعتماد کنید و ادامه دهید.

آنالیز سطح آزمون 16 دی کانون فرهنگی قلمچی

از امسال تا الان ما شاهد روند سریع و رو به بالای سطوح هر آزمون آزمایشی و سختی بالای هر سوال و تست‌های داخل آزمون قلمچی بوده‌ایم. پس طبیعی و معمول است که در آزمون 16 دی سطح بالاتر و فراتر از کنکور را مشاهده کنیم. (دقیقا مثل آزمون 9 دی)

❗️نکته مهم ❗️

شرکت در آزمون‌های باقیمانده از آنجا که هر آزمون رشد خاصی دارد بسیار اهمیت دارد. داوطلب باید پیوسته با آزمون‌ها و تغییرات آن همراه بوده و هوشیار باشد تا در کنکور با شوک روبرو نشود.

البته از راه‌های پیشرفت و قویتر شدن در هر آزمون ، تحلیل آزمون درست آن است. اگر در این مسائل و یا شیوه درست تحلیل آزمون آن مشکل دارید حتما به مقالات تحلیل آزمون ما سری بزنید.

😰 آیا وقتی برای جبران عقب‌ماندگی باقی مانده؟

نمیخوام که شما را ناامید کنم. هر روزی که شما یک تست بیشتر بزنید یا یک مطلب تازه یاد بگیرید ،فرصت نتیجه بهتر برای شما فراهم میشود.

تنها راه جبران عقب‌ماندگی در این زمان این است که تنها در مباحث مهم آزمون شرکت کرده و دیگر دروس را کنار بگذارید.

بدانید که هیچگاه نباید آزمون دادن را کنار بگذارید و آن را رها نمایید. شما می‌توانید با پذیرش این شرایط و قدم مثبت برداشتن هر لحظه به موفقیت و نتیجه بهتر خود کمک کنید.پس ناامید نشوید.

👀 تقلب و شرکت‌کنندگان آزمون 16 دی 1401 قلمچی

شاید بتوان گفت که این آزمون دارای تقلب است اما نه به گستردگی آزمون 9 دی قلمچی.زیرا آزمون قبل به طور گستره‌ای تبلیغ شده بود و ثبت‌نام رایگان را همه می‌دانستند. همچنین شامل مباحث مهم‌تر و حتی انگیزه خوبی برای کنکور بود. اما به نظر می‌رسد که آزمون‌های امتحانی مدارس شدت گرفته و دانش‌آموز دیگر آن انگیزه برای شرکت در آزمون آزمایشی را ندارد. پس می‌توان گفت هم تعداد شرکت‌کنندگان کمتر از آزمون قبل است و هم تقلب‌کنندگان به شدت کاهش پیدا می‌کنند.

📑 ثبت‌نام رایگان در آزمون 16 دی قلمچی

کانون فرهنگی قلمچی در سایت خود اعلام کرد که حضور در آزمون 16 دی برای همگان رایگان و به شکل غیرحضوری میباشد و داوطلبان باید پبش از شروع آزمون ثبت‌نام کرده که شیوه ثبت‌نام در این آزمون به وسیله یک کد تماس قابل انجام میباشد. که در زیر مشاهده می‌کنید.

نحوه شرکت در آزمون 16 دی قلمچی
نحوه شرکت در آزمون 16 دی قلمچی

نحوه شرکت در آزمون 16 دی قلمچی

کانونی ها می‌توانند با انجام ثبت‌نام به وسیله کد وارد صفحه شخصی خود شده و با کلیک روی آزمون 16 دی 1401 و شروع آزمون به شرکت در آزمون بپردازند.

غیر کانونی‌ها ابتدا باید به ساخت صفحه غیرکانونی خود در سایت اقدام کرده را از طریق کد ثبت‌نام در آزمون 16 دی ثبت‌نام نموده و طبق راه کانونی ها پیش بروند و وارد سایت قلمچی و صفحه شخصی خود شوند.

همچنین از طریق لینک زیر میتوانید به سوالات +پاسخنامه + تحلیل آزمون‌های دیگر قلمچی دسترسی پیدا کنید.

❓️ سوالات متداول

✅️آیا آزمون 16 دی قلمچی ارزش شرکت دارد؟

این آزمون جمعبندی مباحث نیمسال اول دوازدهم است که این مباحث همان مباحث مهم و پرتست کنکور است. پس بله ارزش دارد.

✅️چطور میتوان در آزمون 16 دی قلمچی رایگان ثبت‌نام کنیم؟

با شماره‌گیری کد اعلامی کانون قلمچی و ساخت صفحه غیرکانونی در سایت قلمچی

✅️آیا در آزمون 16 دی ،تقلب صورت میگیرد؟

بسیاری از داوطلبان در هر آزمون به این عمل روی می آورند.پس جواب مثبته

✅️سطح آزمون 16 دی قلمچی چقدر است؟

با توجه به روند آزمون‌های امسال، این آزمون همانند آزمون 9 دی بسیار فراتر از کنکور سراسری خواهد بود.

محمد مهدی آقابابایی

سلام بچه ها محمدمهدی آقابابایی هستم مشاور ارشد تیم تمامیــــنو! من دانشجوی پزشکی دانشگاه دولتی شهرکرد هستم و بدون استفاده از هیچ سهمیه ای توانستم رشته پزشکی قبول بشم! جالبه بدونید من توی مدرسه دولتی بدون هیچ گونه امکاناتی بودم و تحصیلات دبیرستانم را گذراندم و در پزشکی قبول شدم. حالا هم اینجام تا شمارو توی مسیر موفقیت کنکوریتون کمک کنم! اگه سوالی داشتین در قسمت کامنت ها ارسال کنید! در ضمن اگه دوست داشتین میتونین از پکیج های مشاوره ایم هم دیدن کنید! لطفا به بخش فروشگاه برید و دنبال اسم من بگردین اگه دوست دارین مشاورتون باشم? لینک شبکه های اجتماعیم هم این زیره میتونی مستقیم با من در ارتباط باشی!

نوشته های مشابه

‫4 دیدگاه ها

  1. سلام میشه بعد سوالات را وقتی آزمون شروع شد بزارین؟
    من کد را زدم خیلی ثبت‌نامش پیچیده بود منصرف شدم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است