سایر مطالب

معرفی کلاسینو | کلاسینو خوبه؟ برسی 0 تا 100 کلاسینو | کد تخفیف | مقایسه | قیمت

برسی و تحلیل کامل موسسه آنلاین کلاسینو

سلام خدمت همه دوستان عزیز تمامینویی ، امیدوارم حال همتون خوب باشه! امروز قرار هست که یک موسسه معروف را باهم زیر ذره بین ببریم و در موردش بیشتر بدونیم. توجه داشته باشید که این مقاله ریپورتاژ یا آگهی نیست و صرفا بر اساس واقعیت ها نوشته شده و گروه آموزشی تمامینو هیج سودی بابت تولید این نوشته نمیبرد! سعی کردیم بر اساس واقعیات و شواهد و حتی نظرات دانش آموزان این متن را تولید کنیم.

هر ساله تعداد زیادی از دانش آموزان بدون اینکه تحقیق کنند بر اساس هیجانات اقدام به خرید یک کلاس آنلاین میکنند و وسط های سال کلاس هارا به راحتی کنار میگذارند و سراغ کلاس دیگری میروند! بخشی از این موضوع بابت کم کاری و تنبلی و بهانه آوردن دانش آموز است و  بخشی دیگر به خاطر عدم کیفیت آن محصول. پس با این حال تحقیق کردن بابت آنچه که میخرید ، جزو ضروریات یک خرید اینترنتی است!

در این مقاله سعی کردیم همه ابعاد این موسسه را برسی کنیم و آن را با سایر موسسات مقایسه کنیم چه از لحاظ قیمت و چه از لحاظ کیفیت ، همچنین این مقاله صرفا بر اساس تجربه دانشجویان فارغ شده از کنکور است! که در این میان هم دانشجوی پزشکی وجود دارد و هم دانشجویان رشته های پایین تر ، ما هرساله شاهد هستیم کسانی که در رشته های تاپ قبول نمیشوند شروع به تخریب شرایط کنکوریشان میکنند! مثلا میگویند کتاب های ما قدیمی بود! جای مطالعه نداشتم! و هزار تا دلیل بی منطق دیگر. ما سعی کردیم که گلچینی از دانشجویان موفق و به اصطلاح نا موفق و ناراضی از کنکور را جمع آوری کنیم و نظراتشان را در مورد کلاسینو بپرسیم! یعنی همه قشر آدم! یعنی همه جور نظر و در نهایت یعنی واقعیت!!!! در ضمن اگر شما نظری در مورد کلاسینو دارید در قسمت کامنت ها ارسال کنید تا دانش آموزان با دید بهتری خرید خود را انجام دهند ولی توجه داشته باشید که نظرات میتوانند واقعی یا غیر واقعی باشند!

کادر و ادمین های کلاسینو در کنار مدیریت کلاسینو

کلاسینو چیست؟

کلاسینو یک وبسایت است که خود را به عنوان اولین آموزشگاه آنلاین کنکوری معرفی میکند! البته مسئولان کلاسینو این مورد را بیان کرده اند و من تاییدی برای این موضوع ندارم! ممکن است یک شعار تبلیغاتی یا یک واقعیت باشد، اگر چه که کلاس های آنلاین در حوزه های مختلف حتی قبل از کلاسینو نیز وجود داشت ولی کلاسینو بیان کرده که اولین کلاس آنلاین در حوزه کنکور است! طبق تحقیقات ما از سایت who is این وبسایت حدودا در تاریخ 12-06-2018 ساخته شده یعنی خرداد سال 97 از طرف دیگر رایان کلاس به عنوان یکی از رقبای کلاسینو در تاریخ 25-02-2019 ساخته شده یعنی اسفند 97 پس اگر جای شما بودم به خاطر چندماه دل خوش به اولین کلاس آنلاین ایران نمیشدم! چون این یک شعار تبلیغاتی است در ضمن همه این اطلاعات در سایت who is موجود است و از خودم چیزی در نیاوردم، من صرفا 2 سایت کلاسینو و رایان کلاس را تست کردم شاید سایت کنکوری دیگری نیز باشد که تاریخ خرید دامین آن قدیمی تر باشد امتحانش با خودتان!

همچنین به گفته مسئولان کلاسینو ، این سایت بزرگترین آموزشگاه آنلاین ایران است. تا حدودی با این حرف موافق هستم ولی تایید 100 درصدی نمیکنم. بر اساس شواهد ( رتبه سایت ، بازدید کنندگان سایت ) که توسط ابزار هایی مشابه who is پیدا شده اند میتوان تا حد زیادی این ادعا را قبول کرد اما توجه داشته باشید که همواره تعداد مخاطب بالا نشانه کیفیت بالا نیست! اگر چه که موسسه کلاسینو تا حد قابل قبولی کیفیت بالایی دارد!

خب پس …

کلاسینو که اولین و بزرگترین آموزشگاه آنلاین ایران است در سال 97 وارد حوزه کنکور سراسری شد و کلاس های خود را به صورت زنده و آنلاین تقدیم دانش آموزان کرد! به مروز زمان پایه های تحصیلی دیگر نیز به کلاسینو افزوده شد و خدماتی همچون مشاوره را نیز ارائه داد! کلاسینو یک وبسایت است که با هر پلتفرمی که قابلیت اتصال به اینترنت را داشته باشد از طریق مرورگر میتوان به آن دسترسی داشت و به صورت کاملا غیر حضوری میتوان به کلاس درس رفت!

لازم به ذکر است که در سال 97 کرونا در ایران وجود نداشت کلاس آنلاین جا افتادگی زیادی نداشت ولی با ورود کرونا و غیر حضوری شدن و ظهور انواع موسسات آنلاین ، کلاسینو رشد زیادی کرد از جمله جا افتادن کلاس آنلاین بین مردم و مزایای خوب کلاس آنلاین و همچنین بدلیل تعطیل شدن کلاس های کنکور حضوری و هجوم مردم به سمت کلاس آنلاین! کرونا اگر چه خوب نبود ولی برای کلاس های آنلاین خیلی خوب بود و سود چندین میلیاردی وارد جیب خیلی ها کرد! در جایی خواندم که کرونا سیستم آموزش کشور را 50 سال جلو انداخت! فکرش را میکردید که روزهایی که بارندگیست یا آلودگی هوا به جای تعطیل شدن مدارس بگویند غیر حضوری و در سامانه شاد کلاس ها برگزار میشود؟ یا اینکه استاد به راحتی آزمون آنلاین بگیرد!  و هزار تا خوبی دیگر که کرونا تقدیم سیستم آموزشی کرد! البته در همه دنیا!

اگر من به زمان کنکورم بازمیگشتم و میگفتند کلاس حضوری یا کلاس آنلاین من بیشتر سوق به کلاس آنلاین داشتم! زیرا علاوه بر اینکه رفت و آمدی وجود ندارد ، دسترسی به بهترین اساتید نیز آسانتر و ارزانتر است! مثلا بهترین استاد کنکور ایران اگر در کلاسینو حضور داشته باشد با 2 میلیون تومان میتوانم سر کلاس این استاد بروم ولی در حالت حضوری دسترسی به این استاد به دلیل شلوغی ومحبوبیت استاد و هزینه ها تقریبا نا ممکن است!

نمونه ای از تبلیغات کلاسینو را تماشا کنید : ( در ادامه بازهم از این ویدیوهای تبلیغاتی داریم! این ویدیوها توسط خود موسسه کلاسینو تولید شده اند و در رسانه ها برای تبلیغ به نمایش گذاشته شده اند )
[presto_player id=4152]

هزینه کلاس های آنلاین کلاسینو چقدر است؟

هرساله قیمت های موسسات متفاوت از سال قبل میشود و این قیمت ها بر اساس کنکور 1402 است! ممکن است برای کنکور سال بعد این قیمت ها تغییر کند! البته سعی خواهیم کرد مطالب سایت را هر از چند گاهی بروز کنیم. فعلا قیمت برخی دوره هارا اعلام میکنم و سپس به برسی هر کدام میپردازیم!

کلاس های سالیانه که در ادامه به برسی آن میپردازیم حدودا 1 الی 2/4 میلیون هزینه دارند!
کلاس های نکته و تست حدود 1 میلیون الی 1 میلیون و 200 هزار تومان قیمت دارند.
کلاس جاست تست که فقط به حل تست میپردازند حدود 800 هزار تومان قیمت دارند!
کلاس های مشاوره ای کلاسینو نیزحدود 2/5 الی 5 میلیون تومان هزینه دارند!
همایش های کلاسینو نیز حدودا 500 الی 1 میلیون تومان هستند.

لازم به ذکر است که کلاسینو برای مقاطع زیادی خدمت ارائه میدهد و از حوصله این مبحث خارخ خواهد بود! در صورتی که میخواهید قیمت دوره هارا بدانید لطفا به لینک زیر مراجعه فرمایید که لیست کاملی از کلاس های آنلاین کلاسینو با قیمت و مشخصات روز میباشند!

آریان حیدری کلاسینو

مقایسه قیمت های کلاسینو با سایر موسسات

ابتدا از رایان کلاس شروع میکنیم! قیمت نکته و تست های کلاسینو حدود 2/5 میلیون الی 2/9 میلیون تومان است یعنی چیزی حدود 2 الی 3 برابر کلاسینو که یک نقطه بسیار مثبت برای کلاسینو به حساب می آید! البته این راهم بگویم که همیشه قیمت بیشتر ضامن کیفیت بیشتر نیست! رایان کلاس برای کلاس های سالیانه خود حدود 4 الی 5 میلیون تومان پول میگیرد یعنی حدود 2 برابر بیشتر! رایان کلاس مثل کلاسینو تنوع کلاس ندارد یعنی جاست تست و نوبان و… در رایان کلاس وجود ندارد!

خب برویم سراغ موسسه ماز که البته سهم کمتری از رقابت کلاس آنلاین دارد. این موسسه کلاس های خود را در حال حاضر به صورت پکیج الماس به فروش میرساند یعنی همه امکانات از قبیل آزمون و کلاس سالیانه و نکته و تست و… هر چیزی که مربوط به کنکور است را حدود 6 الی 7 میلیون تومان به فروش میرساند! البته خرید تک کلاس در ماز قبلا وجود داشت ولی الان وجود ندارد و هزینه کلاس های ماز نیز باید بین 1 الی 1 و 500 میلیون تومان باشد! اگر چه که این قیمت واقعا عالی است ولی کیفیت هم مهم است! در صورتی که سوالی دارید لطفا به مقاله زیر که مروبوط به موسسه ماز است مراجعه کنید!

درکل کلاسینو قیمت های متعادلی را ارائه میدهد. نه زیاد گران و نه زیاد ارزان. لازم به ذکر است که برخلاف سایر موسسات کلاسینو نسبت به سال گذشته قیمت هارا تغییر زیادی نداده است! و این یک نقطه مثبت برای دانش آموزان است.

بهتر است  قبل از خرید با جستجو کردن در اینترنت یک کد تخفیف پیدا کرده و با قیمت کمتری به کلاس مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. در ضمن کلاسینو قابلیت پرداخت قسطی را هم دارد که میتوانید در چند نوبت هزینه کلاس هارا بپردازید.

معرفی انواع کلاس ها و دوره ها در کلاسینو

ممکن است که خریدتان از کلاسینو قطعی شده باشد و بخواهید حتما یک چیزی را برای یک درسی از کلاسینو بخرید! اما در هنگام خرید متوجه تعدد کلاس ها میشوید! جاست تست، نکته و تست، نوبان ، فوردی و… انواع کلاس های موجود در کلاسینو است! و با این همه دوره شما باید یک دید کلی نسبت به هر دوره داشته باشید تا بتوانید باتوجه به نیازتان خریدتان را قطعی کنید.

برخی ها برای هر درس چندین دوره میخرند و برخی هم نه! اما شما جزء کدام دسته از افراد هستید؟ پس باما همراه باشید!

کلاس جامع مرداد کلاسینو چیست؟

کلاس جامع مرداد کلاسینو اولین و بهترین و کامل ترین دوره برای کنکور است که پوشش 100% مطالب همراه با کامل ترین تدریس و جزوات در این دوره مشاهده میشود. اسم این کلاس جامع مرداد است زیرا از مرداد شروع میشود و تا اردیبهشت سال کنکورتان ادامه دارد ( البته برخی دوره ها تا خود کنکور هم ممکن است ادامه دار باشد) این دوره چون طولانی ترین کلاس است پس اساتید میتوانند کلی سوال حل کنند و کل مطالب را برای شما جا بیاندازند.

از نظر اکثر دانش آموزان ( دانشجویانی که برای تولید این مقاله از آنها استفاده کردیم ) این دوره پاسخگوی کل نیازهای شماست و با خرید این دوره هیچ احتیاجی به هیچ دوره دیگری نخواهید داشت! به چند دلیل :
 1. این دوره همه مطالب را از 0 تا 100 پوشش میدهد! و هیچ چیزی خارج از کلاس جامع مرداد وجود ندارد
 2. وقت شما تنگ است! علاوه بر کلاس باید مدرسه بروید یا در خانه تست حل کنید پس با داشتن چندین کلاس برای یک درس به مشکل زمانی خواهید خورد مگر اینکه ساعت مطالعه بالایی داشته باشید یا فارغ التحصیل باشید با تایم مطالعه بالا!
 3. بقیه دوره های کلاسینو جزئی از این دوره جامع مرداد حساب میشوند ( چون که 100 آمد 90 هم پیش ماست )

خب تا این جا آموختیم که این دوره کامل ترین دوره است! اما اگر کسی از مرداد ( تابستان ) شروع به مطالعه نکند یا کمی عقب بیفتد چه؟ این دوره شاید کامل ترین دوره باشد ولی برای هرکس ممکن است این بهترین دوره تبدیل به بدترین دوره منتخب شود! پس با خواندن ادامه مقاله همراه ما باشید تا بدانید که چه دوره ای مناسب شماست!

استاد عمارلو از اساتید کلاسینو

کلاس جامع نوبان کلاسینو چیست؟

کلاس جامع نوبان همان کلاس جامع مرداد است که به جای اینکه در مرداد شروع شود در آبان ماه شروع میشود. چون همان طور که گفتم همه دانش اموزان نمیتوانند از تابستان شروع کنند ( اکثرا به دلیل تنبلی ) و وقتی در نیمه های سال کلاس جامع مرداد را میخرند با کلی فیلم آفلاین مواجه میشوند که هر هفته به تعداد فیلم های آن ها اضاف میشود ( در کلاسینو تمام کلاس ها به صورت آنلاین برگزار میشود ، حال اگر نتوانستید یک کلاس را به صورت لایو مشاهده کنید میتوانید آن را به صورت ویدیوی ضبط شده تا انتهای سال تحصیلی ببینید. و اگر سر موقع فیلم هارا تماشا نکنید! با حجم عظیی از ویدیو ها مواجه خواهید شد ) و شما در استرس و عذاب خواهید بود!

اگر که در بازه زمانی نیمه های مهر تا نیمه های آذر هستید پیشنهاد من به شما کلاس های نوبان است که همان جامع مرداد است که با سرعت بیشتری پیشروی میکنند! نگران نباشید 100 درصد مطالب در این دوره هم تکرار میشوند و عملا چیزی را حذف نخواهد کرد. اما دوره جامع مرداد به دلیل اینکه چندماه زودتر برگزار میشوند قدرت مانور بالاتری دارد!

لازم به ذکر است که در برخی جاها کلاس های نوبان و مرداد ادغام میشوند و دانش آموزان همگی سر یک کلاس خواهند بود به دلایل مختلفی از جمله مشترک بودن مبحث یا اینکه رسیدن دانش آموزان نوبان به دانش آموزان مرداد!

کلاس فوردی ( 4dey ) کلاسینو چیست؟

عملا با حذف کنکور دی این دوره نیز بی خاصیت میشود و صرفا برای تکمیل مطلب این بخش آورده شده.  این دوره نوعی نکته و تست است که با سرعت بیشتری دانش آموز را برای کنکور دی آماده میکند!

کلاس های نکته و تست  (TNT) اسفند و اردیبهشت کلاسینو چیست؟

نکته و تست همانطور که از نامش پیداست برای دوران جمع بندی مناسب است! این کلاس ها بر خلاف مرداد و نوبان بسیار خلاصه تر هستند ولی مفید و بسیار کاربردی تا جایی که درصدهای شمارا ممکن است از 10 الی 50 درصد افزایش دهد ( البته این خاصیت نکته و تست است که مطالب را مرور میکند و درصد شما زیاد میشود و منحصر به کلاسینو نیست )

توجه داشته باشید که در این نوع کلاس ها 100 درصد مطالب گفته میشوند ولی به طور خیلی خلاصه! مثلا اگر در درس ریاضی برای فصل تابع 500 سوال حل میشد در نکته و تست به 100 سوال کاهش میابد ولی کل مطلب تدریس میشود!

کلاسینو بر خلاف بیشتر موسسات دو نوع نکته و تست دارد : ( به ویژگی های هرکدام دقت کنید )

نکته و تست اسفند

این نوع نکته و تست که بیشتر به نام TNT شروع از صفر نامیده میشود ویژه دانش آموزانی است که :

 • میخواهند از اسفند یا عید برای کنکور شروع به درسخواندن بکنند.
 • تا کنون مطالعه خوبی نداشتند و میخواهند از اسفند جدی با این کلاس پیش بیایند!
 • کسانی که تا کنون هیچ کلاسی نرفته اند و برای اینکه با راه حل های تستی آشنا شوند به این دوره می آیند.
 • کسانی که در دوره جامع مرداد یا نوبان عقب افتاده اند و کلاس افلاین زیادی دارند که تا کنکور تمام نمیشود.
 • و هر کسی که نیاز دارد از اسفند تا کنکور به کلاس برود!

نکته و تست اردیبهشت

این نوع نکته و تست که مشابه نکته و تست اسفند است با سرعت خیلی بیشتری پیش میرود! مهم ترین تفاوت با اسفند این است که : نکته و تست اردیبهشت بیشتر تست حل میشود و تدریس خیلی کمتری نسبت به اسفند دارد! بنابر این نکته و تست اسفند ماه خیلی کامل تر است!

این دوره مناسب کسانی است که :

 • دانش آموز مرداد یا نوبان هستند و کلاس های خود را تمام کرده اند و الان میخواهند برنامه مرور خود را با این نوع نکته و تست آغاز کنند ( توجه داشته باشید که اگر دانش آموز دوره های جامع مرداد و نوبان هستید و از کلاس ها عقب نیستید سراغ دوره اسفند نروید زیرا نوبان و مرداد در اردیبهشت تمام میشوند و نکته و تست مناسب شما اردیبهشت است!)
 • دانش آموزانی که تا کنون کلاس نرفته اند و میخواهند نکات تستی را در تایم کوتاهی یاد بگیرند و یک مرور داشته باشند!
 • در کل هر کسی که مطالب را کامل خوانده و نیاز به مرور دارد!

توجه کنید این دوره مناسب کسانی نیست که میخواهند از 0 برای کنکور درس بخوانند ( آدم حسابی از اردیبهشت میخوایی کنکور قبول شی؟؟ )

خب امیدوارم تا اینجای کار با انواع کلاس ها آشنا شده باشید! یک قسمت دیگر هم در مورد همایش ها داریم و تمام!

همایش کلاسینو چیست؟

کلاسینو در روز های پایانی کنکور ( معمولا هفته قبل از کنکور ) برای دروس مختلف یک یا چند روز را به مرور اختصاص میدهد. مروری که آخرین بخش برای کنکور است و عملا پس از همایش پرونده کنکور بسته میشود! توصیه میکنم همگی در این همایش ها شرکت کنند چون مرور خوبی روی درسها خواهد شد مخصوصا درس ریاضی آریان حیدری و زیست عمارلو! سال پیش هر کس در دو کلاس جامع مرداد یا نوبان + نکته و تست آن درس شرکت میکرد میتوانست به صورت رایگان در این همایش ها شرکت کند!

جاست تست کلاسینو چیست؟

همان طور که از نامش پیداست ( JUST TEST ) فقط در این کلاس مطابق با طرح درس داده شده توسط استاد تست حل میشود و تدریس نداریم!جاست تست مناسب کسانی است که به آموزش نیاز ندارند مثل فارغ التحصیلانی که سال های پیش در کلاس این اساتید بوده یا کسانی که مدرسه میروند طبق درس معلم خود یا افراد خود خوان!

اولین بار در کنکور ایران گروه آموزشی ماز از نوعی کلاس به عنوان حل تست پیشرفته رو نمایی کرد که تست های سطح بالایی در این کلاس حل میشود سپس سایر موسسات از جمله کلاسینو از این مورد تقلید کردند و با نام هایی دیگر مثل جاست تست به این مورد پرداختند!

جاست تست کلاسینو را اصلا پیشنهاد نمیکنیم! زیرا هر هفته این کلاس تعداد زیادی سوال به شما خواهد داد و شما باید یکبار خودتان این سوالات را حل کنید و یکبار استاد برای شما! بنظر ما حل کردن سوال از کتاب های موج آزمون یا فصل آزمون یا… بازدهی بیشتری دارد برای شما!

اگر هم قصد داشتید در کلاس حل تست شرکت کنید پیشنهاد من فقط به دانش آموز سطح بالا کلاس حل تست پیشرفته ماز است! زیرا هر دو هفته یکبار برگزار میشود با تعداد سوالات کمتر! و نمونه این تست هارا هیچ جا نخواهید دید نه در کتاب ها و نه در آزمون ها ! همین مورد سبب میشود با حل تعداد کمی تست ( معمولا 25 تا در هر جلسه ) نکات بسیار زیادی را دریافت کنید.

به عنوان مثال در درس زیست عمارلو در بخش جاست تست ایشان برای یکی از فصل ها از کتاب هزار تست خود سوال حل میکرد! و نکته خاصی را در کلاس مطرح نمیکرد ( اگر پاسخنامه را میخوانید نکات بهتری گیرتان می آمد )!

موسسات دیگر هم دارای همچین کلاس هایی هستند میتوانید با دیدن یک جلسه از ویدیو های آنها به روند کارشان پی ببرید!

 دوره های مشاوره کنکوری کلاسینو

کلاسینو دوره های مشاوره و برنامه ریزی و… دارد که ویدیو های آنها به صورت رایگان در کانال آپارات کلاسینو قرار میگیرد! (جای شما بودم هزینه ثبت نام نمیدادم ) نظر ما برای مشاوران کلاسینو متفاوت است چون مشاورین کلاسینو هم متفاوت است ولی من خودم به جای اینکه سراغ مشاورینی با 1000 دانش آموز بروم سراغ موسساتی میروم که مستقیم با خود مشاور در تماس باشم و… (ترجیحا این دوره هارا پیشنهاد نمیکنم ولی میل خودتان است با تحقیق بیشتر میتوانید این دوره هارا خرید کنید اگرچه که مشاورین بهتری نیز وجود دارند!)

از دیگر دوره های کلاسینو اردوهای آنلاین نوروزی است که بنظر من هیچ احتیاجی دانش آموز به این دوره ها ندارد! این دوره ها زیر مجموعه همان مشاوره کلاسینو هستند!

برسی اساتید کلاسینو

یک فاکتور مهم در هر موسسه آنلاین کنکوری ، میزان مهارت و تجربه آن کادر یا پرسنل مجموعه است که نقش بسزایی در کیفیت و محبوبیت موسسه ایفا میکند.

کلاسینو متشکل است از بهترین اساتید کنکور ایران ( البته همه این اساتید در کلاسینو جمع نشده اند!!!!) و به طور کلی هر درسی را که از این موسسه خریداری کنید به احتمال 99/99 درصد از معلم مدرسه شما بهتر و با تجربه تر است! مثلا استاد آریان حیدری! یا استاد عمارلو که جزء بهترین های کنکور ایران هستند.

اما با مقایسه این موسسه با سایر موسسات آنلاین همچون رایان کلاس ، متوجه میشویم که انتخاب ها کمی سخت میشود! مثلا اساتید رایان کلاس واقعا عالی هستند همچنین برخی اساتید کلاسینو نیز عالی هستند اما ما باید کدام را انتخاب کنیم؟

اگر دغدغه ای از لحاظ مالی ندارید ( چون قبلا گفته بودم که رایان مثلا رایان کلاس نسبت به کلاسینو خیلی گران تر است ) پیشهاد میکنم که حتما یک جلسه از کلاس های ضبط شده اساتید را تماشا کنید.

راستش را بخواهید در این بخش هم کمی اختلاف وجود دارد که بهترین استاد کنکور کیست؟ اما یک واقعیت نیز وجود دارد که هر شخصی بنا بر سلیقه خود بهترین استاد کنکور را مشخص میکند و عملا بهترین استاد کنکور برای یک درس خاص وجود ندارد!

پیشنهاد من برای انتخاب استاد این است که بین اساتید موسسه کلاسینو ( مثلا زیست همدانی یا عمارلو ، ریاضی حیدری یا بابک سادات که همگی از کلاسینو هستند! یا حتی اساتید خارج از کلاسینو ) یک جلسه را از هر استاد به عنوان نمونه تماشا کنید! برای این کار کافیست وارد کانال آپارات کلاسینو شوید و فرست کلس را جستجو کنید! یا اینکه در گوگل فرست کلس کلاسینو را جستجو کنید و به تماشای آن بپردازید!

نمونه ای از تبلیغات کلاسینو را تماشا کنید : ( قسمت 2 )
[presto_player id=4155]

برتری های کلاسینو نسبت به سایر موسسات

 • یک سایت پیشرفته با برنامه نویسی حرفه ای ( مثلا رایان کلاس از سیستم مدیریت محتوای وردپرس استقاده میکند ولی کلاسینو یک سایت پیشرفته با سیستم مدیریت محتوای خصوصی و حرفه ای دارد که هزینه ساخت سایت کلاسینو چندین برابر رایان کلاس است )
 • آزمون های منظم ( معمولا ابتدای هر جلسه آزمون میدهید )
 • نظم و هماهنگی در اجرای کلاس ها
 • سیستم چت و تماس حرفه ای
 • پشتیبانی حرفه ای
 • رتبه برتر های متعدد

معرفی کلاسینو

نتیجه گیری و خلاصه این مطلب

کلاسینو جزء بزرگترین و بهترین موسسات کنکوری به حساب می آید و قیمت های به نسبت خوبی نسبت به سایر موسسات دارد ( البته قیمت ها بالاست ولی در مقایسه با سایر رقبا برنده است ) سایت خوب و پیشرفته ای دارد و شامل بهترین اساتید کنکور است!

لازم است به عنوان آخرین مطلب به این عنوان اشاره کنم که این مقاله به دور از هر گونه جنبه تبلیغاتی تولید شده است! و شما برای خرید از کلاسینو بهتر است ویدیو های سایر موسسات و حتی خود کلاسینو را تماشا کنید ( جلسه اول هر کلاسی را معمولا رایگان منتشر میکنند )!

از کسانی که در رابطه با این مقاله تجربه ای دارند یا نظر یا انقاد یا حتی شکایتی! میتوانند در قسمت کامنت ها زیر این نوشته تجربیات خود را در رابطه با کلاسینو به اشتراک بگذارند!

کلیه این مطلب 0 تا 100 توسط گروه آموزشی تمامینو تهیه و تولید شده است و کپی برداری از این مطلب فقط با ذکر منبع ( بک لینک فالو ) مجاز است!

 

امیرحسین رفیعی

امیرحسین رفیعی هستم! عضو هیئت مدیره گروه آموزشی تمامینو و مولف مقالات تمامینو...

نوشته های مشابه

‫2 دیدگاه ها

 1. موسسه کنکوری و آنلاین کلاسینو یکی از بهترین موسساتی است که تا به حال با آن کار کرده ام. این موسسه با کادری مجرب و حرفه ای از مدرسین، به دانش‌آموزان کمک می‌کند تا برای آزمون کنکور به بهترین شکل آماده شوند. به نظرم یکی از مزیت‌های بزرگ این موسسه، کلاس‌های آنلاینی است که به صورت زنده و با کیفیت عالی برگزار می‌شوند. همچنین، متنوع بودن دروس ارائه شده و محوری بودن بر روی کاهش نمره منفی، باعث می‌شود که آموزش در این موسسه بسیار جذاب و موثر باشد. من به تمامی دوستان و آشنایانم که قصد شرکت در آزمون کنکور دارند، توصیه می‌کنم که از خدمات این موسسه استفاده کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است