مشاوره

معرفی ماز | کلاس آنلاین و آزمون ماز | قیمت محصولات ماز

قراره تا با هم توی این مقاله محصولات ماز و جزئیاتی مثل قیمتهای کلاسها و... را بررسی کنیم

شاید از وقتی که داشتید برای کنکور 1402 آماده می‌شدید اسم موسسه‌هایی مثل کلاسینو،ماز،تمامینو به گوشتان خورده باشه که توجهتان را به خودش جلب کرده. توی پست معرفی ماز قراره که سیر تا پیاز این موسسه آموزشی آنلاین را که از کلاس‌های آنلاین تا آزمون‌های متفاوت ماز هست را به شما معرفی کنیم. البته قیمت محصولات ماز را هم براتون رونمایی کرده و در آخر به این موضوع می‌رسیم که آزمون ماز خوبه؟ یا نه؟ ماز یا قلمچی؟ پس آماده باشید تا توی همین تابستان بهترین موسسه آموزشی را پیدا کنیم. با تمامینو همراه باشید.

معرفی ماز و محصولات ماز

مجموعه آموزشی ماز از سال ۹۳ شروع به فعالیت کرد و در شهرهای مختلف گسترش‌ پيدا کرد. فعالیت موسسه در ابتدا به کلاس‌های زیست کنکور، آزمون تک درس زیست و تالیف کتاب زیست خلاصه میشد. اما در ادامه شانس به ماز رو کرد و تا امروز به یک موسسه کامل آموزشی تبدیل شد که در زمینه کنکور سراسری فعالیت جدی داشته و هر ساله تعداد زیادی رتبه برتر در آزمون‌های مختلف آزمایشی و کنکور داشته که نشان‌دهنده‌ی موفقیت آمیز بودن راه این موسسه است.

کلاس‌های آنلاین ماز

این مجموعه آموزشی در راستای کامل کردن رسالت آموزشی خود شروع به برگزاری کلاسهای آنلاین ماز و با کیفیت کرده که در عنوان‌های مختلف فعالیت می‌کنند. از مهم‌ترین کلاس‌های ماز می‌توان کلاس‌های جامع، مشاوره‌ای، نکته و تست و جمعبندی کنکور را نام برد.

کلاس‌های آنلاین جامع کنکور 1402

کلاس‌های آنلاین سالیانه ماز از تمامی جهات کنکور و آزمون‌های آزمایشی کشور را تحت پوشش قرار می‌دهند. محتوای این کلاس‌ها تمامی نکات کتاب‌ها از صفر تا صد تمامی دروس است. همچنین در این کلاس‌ها نکات و روش‌های خاص تست زنی آموزش داده می‌شود که به داوطلبان کنکور در بهتر تست زدن کمک می‌کند.

کلاس‌های آنلاین نکته و تست کنکور 1402

کلاس‌های نکته و تست ماز بیشتر در زمینه نکات تکراری و مورد توجه طراحان کنکور مانور می‌دهند و سرمایه‌گذاری بیشتری در زمینه تست زدن و روش‌های آن دارد. مهم‌تری نکته که این کلاس‌ها را خاص می‌کند این است که این کلاس‌ها نوعی جمعبندی سریع است و برای افرادی که در دوره جامع هم بودند نوعی مرور است.

کلاس‌های آنلاین جمعبندی کنکور 1402

بازه برگزاری کلاس‌های ماز حدودا دو هفته پیش از برگزاری آزمون سراسری بوده که سعی می‌شود در کمتر از 10 جلسه تمامی نکات مهم و تست خیز مرور شود و فرد را با سوالاتی مثل کنکور روبرو می‌کنند که احتمال اومدنشون بسیار بالاست.

کلاس‌های آنلاین زیست ماز

کلاس‌های آنلاین زیست ماز که گروه ماز برگزار می‌کند صرفا زیست نیست. بلکه جلوه‌ای از زندگی با درس زیست شناسی است. آقایان فرهمندنیا و خیر اندیش که بنیانگذاران این مجموعه هستند به نوعی بانی خیر تمامی فعالیت این مجموعه هستند. این کلاسها بشدت مفید هستند و به طور قطع میتوانم بگویم که قطعا رتبه ساز هستند. پیشنهاد میکنم اگر کنکور هستید حتما شرکت کنید.

نکته :در تمامی کلاس‌های آنلاین ماز یک بخش تعاملی وجود دارد که شرکت‌کننده‌های حاضر می‌توانند در لحظه با معلم و استاد کلاس در ارتباط باشند.پس نگران نباشید، اگر مسئله‌ای را متوجه نشدید نگران نشوید.

تالیف کتاب‌های پرطرفدار

اکثر کتاب‌های مجموعه ماز در زمینه دروسی مثل زیست دوازدهم بوده که با عناوینی مثل زیست جامع پینوکیو مخصوص کنکور 1402 تالیف می‌شود که بسیار پرطرفدار هستند و خریداران به فروشنده امون فکر کردن نمی‌دهند.
قیمت کتاب‌های ماز متغییر است و مثل قیمت محصولات ماز دارای ویژگی‌های خاص هستند اما دوتا از مهم‌ترین این کتاب‌ها زیست جامع پینوکیو با قیمت ۵۰۰ هزارتومان و کتاب زیست جامع ماز که مطابق برنامه و نکات کلاس‌های آنلاین ماز است با قیمت ۱ میلیون تومان است. البته واقعا ارزشش را داره که با خرج کردن اینقدر پول برای خرید محصولات ماز اقدام کرد. نظرتون چیه حالا؟ ماز خوبه؟

آزمون‌ الکترونیکی ماز

یکی از مهم‌ترین نقاط قوت موسسه ماز علاوه بر تمام خوبی‌هایش، آزمون‌های آزمایشی مطابق کنکور سراسری است که اکثرا تطابق ۸۰ درصدی دارند و البته قیمت محصولات ماز در زمینه آزمون‌ها مناسبتر بوده به خاطر اینکه می‌توان آزمون‌های دلخواه و حتی تک درس برای خود انتخاب کرده و شرکت کنید. از بهترین این آزمون‌ها ، آزمون شبیه‌ساز کنکور ماز و آزمون دوپینگ ماز هستند.

آزمون دوپینگ ماز

در این آزمونها تمامی دروس از صفر تا صد مورد بررسی قرار گرفته و از آنها سوال طرح میشود و در ضمن به تمامی داوطلبان جزوه ماز داده میشود تا برای آزمون آمادگی لازم داشته باشند. این آزمون به طور جدی و با دقت به طور آنلاین برگزار میشود و بسیار مورد توجه همه است.هزینه آزمون‌های دوپینگ ماز حدود ۱تا ۲ میلیون است. آزمون دوپینگ ماز یکی از مهم‌ترین در اولویت و کم هزینه‌ترین در قیمت محصولات ماز میباشد که در مقاله معرفی ماز خدمتتون عرض کردیم.

آزمون ماز یا قلمچی؟

در اینجای مقاله معرفی ماز رسیدیم به مقایسه این دو غول کنکوری. هم موسسه قلمچی و هم موسسه ماز دارای خوبیهایی هستند اما وقتی با دقت به هز مجموعه نگاه کنیم تفاوت‌ها نمایان تر می‌شود. یکی از بهترین خوبی‌های آزمون قلمچی حضوری بودن آن است که ماز فاقد آن است و تنها به شکل آنلاین برگزار میشود. این نکته که فرد در شرایط کنکور قرار گیرد یکی از مهم‌ترین چالش‌ها و موقعیت‌های یک کنکوری است. اما یکی از خوبی‌های ماز کارنامه قوی و پاسخنامه قویتر ماز است که به خوبی به پوشش آزمون میپردازد. پس ماز خوبه؟ یا قلمچی؟

آزمون رایگان ماز

تمامی آزمون‌های این موسسه آموزشی رایگان نیستند. البته با دارا بودن شرایطی مثلا تحت حمایت بودن کمیته امداد امام خمینی می‌توان به بورسیه موسسه ماز رسید اما بحث اصلی در زمینه بورسیه، دارا بودن تمام شرایط ماز برای احراز صلاحیت آن است. دیگر شرایط بورسیه ماز نیز در مقاله بررسی آزمون ماز قرار دارد.

خب در اینجای مقاله معرفی ماز به بررسی قیمت محصولات ماز خواهیم پرداخت.

معرفی کلاسینو

قیمت محصولات ماز

حتما دارید توی ذهنتون هی میپرسید که ماز خوبه دیگه. پس باید بریم سمت محصولاتش که توی مقاله معرفی ماز خوندیم. حالا بحث اینجاست که از بین کلاس‌های آنلاین ماز و آزمون آنلاین ماز کدوم را انتخاب کنیم. البته یادتون نره همه این محصولات کیفیت بالایی دارند . پس نگران نباشید و روی دیگر مسائل تمرکز کنید. اولین مسئله بعد از کیفیت و اعتماد بحث بررسی قیمت محصولات ماز است

قیمت کلاس‌های آنلاین ماز

همانطور که در ابتدای معرفی کلاس‌های آنلاین ماز گفتم این کلاس‌ها مختلف و متنوع هستند. هر کدام ویژگی و خاصیت خود را دارد که بر اساس آن قیمت گذاری میشود. با توجه به تقسیم بندی کلاس‌ها در ادامه قیمت محصولات ماز ذکر خواهد شد.
کلاس‌های جامع و نکته و تست ماز از ۲ میلیون تا ۴ میلیون هستند.
کلاس‌ها و کارگاه‌های جمعبندی کنکور و همایش تست طلایی کنکور در حدود ۳ میلیون
امتحانات نهایی دوازدهم زیر ۲ میلیون تومان

قیمت آزمون‌های ماز

آزمون‌های ماز شامل آزمون‌های تشریحی نهایی دوازدهم، جفت شیش، سالیانه، دوپینگ ،اشتراک الماس ماز و… میشود که به غیر از آزمون تک درس و نهایی قیمت آزمون‌ها بالای ۲ میلیون بوده و دو آزمون دیگز زیر ۲ میلیون تومان است که به نسبت دیگر موسسات ارزان‌تر و قویتر است.

💎اشتراک الماس ماز

خب حتما موقع بررسی محصولات ماز ، اشتراک ماز به چشمتون خورده و توجه شما را به خود جلب کرده. به طور خلاصه در اینجای مقاله معرفی ماز باید بگم که این اشتراک دسترسی شما را به تمامی کلاس‌های سالیانه، نکته و تست، همایش‌ها و آزمون‌ها را فراهم می‌کند که بسیار مورد قبول و ارزان‌تر به نسبت جمع قیمت دیگر محصولات ماز است.

ماز خوبه؟

خیلی‌ها در اینجا میپرسند که ماز خوبه یا نه. خب این مقاله معرفی ماز برای چیه؟ کسی که تمام این مقاله را بخونه به طور حتم به یک نتیجه‌گیری درست می‌رسد. البته خب نیاز نیست به خودتون زحمت بدید. صبر کنیم تا قضیه را روشن کنم. ماز خیلی خوبه به شرطی که شما هم تلاش کنی. این موسسه واقعا کادر قوی و کاربلد دارد و تنها فاکتور مورد نیاز در کنار اینا اراده قوی شماست و تمام. پس ماز خوبه.

❓️سوالات متداول

✅️آیا آزمون‌های الکترونیکی ماز برای کنکور مناسب است؟

بله. همانطور که در مقاله بالا توضیح داده شد آزمون‌های ماز از سطح بالایی در سوالات ، پاسخنامه و کنکور برخوردار است که دیگر رقبا فاقد آن هستند.

✅️قیمت ماز و محصولات ماز چطوره؟

قیمت محصولات ماز با توجه به خصوصیات و ویژگی‌های محصولات خود متفاوت بوده و در بازه ۱ میلیون تا ۵ میلیون قرار دارد که مناسبتر از دیگر موسسات کنکوری است.

✅️کیفیت کلاس‌های آنلاین ماز چطور است؟

کلاس‌های آنلاین ماز به خاطر تعامل بالای دو طرفه دانش‌آموزان و استاد و همینطور سطح بالای استادان بسیار موثر و رتبه ساز است به طوری که یک فرد در کنار این کلاس‌ها فقط به اراده برای موفقیتش نیازمند است‌.

✅️شرایط دریافت بورسیه ماز چیست؟

برای دریافت بورسیه ماز و شرکت کردن رایگان در آزمون‌ها و کلاس‌های ماز باید شرايط خاص موردنظرتان موسسه را دارا باشید که در مقاله معرفی آزمون ماز ذکر کردیم.

انتخاب رشته‌ کنکور 1402

محمد مهدی آقابابایی

سلام بچه ها محمدمهدی آقابابایی هستم مشاور ارشد تیم تمامیــــنو! من دانشجوی پزشکی دانشگاه دولتی شهرکرد هستم و بدون استفاده از هیچ سهمیه ای توانستم رشته پزشکی قبول بشم! جالبه بدونید من توی مدرسه دولتی بدون هیچ گونه امکاناتی بودم و تحصیلات دبیرستانم را گذراندم و در پزشکی قبول شدم. حالا هم اینجام تا شمارو توی مسیر موفقیت کنکوریتون کمک کنم! اگه سوالی داشتین در قسمت کامنت ها ارسال کنید! در ضمن اگه دوست داشتین میتونین از پکیج های مشاوره ایم هم دیدن کنید! لطفا به بخش فروشگاه برید و دنبال اسم من بگردین اگه دوست دارین مشاورتون باشم? لینک شبکه های اجتماعیم هم این زیره میتونی مستقیم با من در ارتباط باشی!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است