تحلیل آزمون

آزمون 7 بهمن 1401 قلمچی | پاسخنامه + سوالات + تحلیل آزمون

دفترچه سوال و پاسخنامه تشریحی آزمون 7 بهمن 1401 کانون قلمچی به همراه درسنامه ویژه و تحلیل آزمون

دانلود سوالات 7 بهمن 1401 کانون قلمچی

[presto_player src=”https://www.aparat.com/v/WKnRS/480″ preset=6]

برای دانلود سوالات به پایین صفحه مراجعه کنید!

مشاوره کنکور
مشاوره کنکور

 دانلود دفترچه آزمون 7 بهمن 1401 قلمچی برای پایه هر 3 پایه دهم، یازدهم و دوازدهم رشته‌ تجربی، ریاضی، انسانی همراه پاسخنامه تشریحی آزمون 7 بهمن 1401 قلمچی. این آزمون، اولین آزمون استاندارد بعد از کنکور دی 1401 بوده و به نسبت آزمون 23 دی 1401 از اهمیت بسیار کمتری برخودار است. اما با اینحال مباحث مهمی در این آزمون وجود دارد که با توجه به آخرین تغییرات کنکور ،ارزش بیشتری پیدا کرده‌اند. بهترین حرکت داوطلب در حال حاضر پیدا کردن آمادگی مناسب برای برخورد با آزمون و آشنا شدن با آن است. پس همراه تمامینو باشید تا این آزمون را بشناسیم و در آن، از بقیه بهتر عمل کنیم.

بازار کار و درآمد و حقوق پرستاری + معرفی رشته پرستاری - تمامینو ویژگی پرستار کامل ادامه تحصیل پرستاری دروس رشته پرستاری

آرشیو انتخاب رشته تمامینو ➡ 😎 

? آنالیز آزمون 7 بهمن 1401 کانون قلمچی

آزمون 7 بهمن 1401 قلمچی مثل اکثر آزمون‌های آزمایشی سال 1401 شامل مباحث هر سه پایه دهم، یازدهم، دوازدهم کنکور سراسری است که آماده آزمودن داوطلبان کنکور است.

بی شک برخلاف آزمون‌های قبل مباحث آزمون برای داوطلبان کنکوری و دوازدهمی کمی تکراری است که این افراد قبل کنکور دی 1401 آن را مطالعه کرده‌اند و برای آن آماده بوده‌اند. اصولا داوطلبان زیادی ،خسته کنکور دی هستند و امکان دارد که عملکرد پایینی در آزمون 7 بهمن 1401 قلمچی داشته باشند که سبب کاهش تراز میانگین افراد شده و امکان جلوزدن از این افراد محیا می‌شود. با تمامینو همراه باشید تا مباحث آزمون را با هم بشناسیم.

?مباحث آزمون 7 بهمن 1401 قلمچی

مباحث آزمون 7 بهمن 1401  کانون شامل بخش‌های مختلف اختیاری و اجباری است که با توجه به حذفیات کنکور ۱۴۰۱ و کنکور دی ۱۴۰۱ بخش اجباری آن به علت داشتن مباحث یازدهم و دوازدهم مهم‌تر است. پس بهتر است مباحث اختیاری و اجباری آزمون 7 بهمن 1401  را بیشتر بشناسیم.

?مباحث اختیاری آزمون 7 بهمن 1401 کانون قلمچی

مباحث اختیاری آزمون 7 بهمن 1401 شامل دروس دهم و نیم‌سال اول دوازدهم است که بدون شک هر داوطلب کنکور که در کنکور دی شرکت کرده این مباحث را دیده و با آن آشنایی کافی دارد و می‌توان گفت که قسمت آسان آزمون 7 بهمن 1401، همین بخش اختیاری است. بدین ترتیب می‌توانیم این امید را داشته باشیم که در بخش اختیاری دچار مشکل نخواهیم بود و بدون سردرگمی این قسمت را طی میکنیم.

نکته: با توجه به حذفیات کنکور توصیه می‌شود که بیشتر وقتتان را روی قسمت دوازدهم قرار داده، اما نباید دهم را فراموش کنید و کلا کنار بگذارید.

?مباحث اجباری آزمون 7 بهمن 1401 قلمچی

مباحث اجباری آزمون 7 بهمن 1401 شامل دروس یازدهم و دوازدهم بوده که بخش اعظم این آزمون را تشکیل می‌دهد. شاید مباحث دوازدهم آن کمی برای دوازدهمی‌ها سخت و تازه باشد و کمی وقت زیادی برای آن لازم باشد. اما توصیه ما این است که اگر همان مباحث نیم‌سال اول به همراه یازدهم را خوب مطالعه کنید و مباحث نیم‌سال دوازدهم در برخی دروس مثل ریاضی و شیمی را کنار بگذارید. چونکه مرور و تثبیت مباحث قبلی بسیار مهم‌تر از پیشروی در دروس بوده و سبب میشود که هم توانایی شما در این مباحث بالا برود و هم عملکردتان در بخش دوازدهم بهبود یابد.

توجه: همانطور که متوجه شدید بخش مشترک آزمون 7 بهمن 1401 حاوی نیم‌سال اول و دوم پایه دوازدهم میباشد‌. پس باید تاکیدتان روی مباحث دوازدهم بیشتر بوده و خود را برای یک حرکت خوب در مباحث دوازدهم آماده کنید. عملکرد خوب در مباحث اختیاری و اجباری دوازدهم به حدی مهم است که حتی می‌توان پیشروی در دهم یازدهم را متوقف کرده و روی دوازدهم سرمایه‌گذاری کنید.

مهم‌ترین مباحث آزمون 7 بهمن 1401 قلمچی

از همه اینها گذشته، سخن کتاب خوشتر است. بیایید تا قسمت‌های مهم و پیشنهادی تمامینو را برای آزمون با هم بشناسیم و با مرور و تمرین در آنان به تست‌های بیشتری پاسخگو باشیم.

پر تکرارترین زیست آزمون 7 بهمن

مباحث  مهم شیمی آزمون 7 بهمن

  • قدر هدایای زمین را بدانیم
  • کیهان زادگاه الفبای هستی

مهم‌ترین مباحث ریاضی آزمون 7 بهمن

  • مشتق
  • تابع

مهم‌ترین جز فیزیک آزمون 7 بهمن

  • نوسان و امواج
  • الکتریسیته ساکن

?سطح آزمون 7 بهمن 1401 قلمچی

تا آزمون ۲۳ دی ۱۴۰۱ قلمچی روند رو به رشد آزمون‌های قلمچی ادامه داشت، اما برخلاف تصور همه آزمون ۲۳ دی ۱۴۰۱ بسیار ساده‌تر از دیگر آزمون‌های قلمچی بود به طوری که اکثر داوطلبان آزمون تراز بالایی کسی کردند. این تراز موجب افزایش انگیزه کاذب در این افراد شد که به نظر می‌رسد این به سبب هدفی از سمت کانون قلمچی بوده و کاملا هدفمند بود. ولی گذشته از اینها سطح آزمون ۷ بهمن بیشتر خواهد بود. پس این آزمون را دست کم نگیرید و سعی کنید که از محدودیت‌های خود فراتر بروید و امتیاز خوبی کسب کنید.

?چه ترازی در آزمون 7 بهمن 1401 مناسب است؟

همانطور که گفتم سطح آزمون پیشرو در حال افزایش است و میانگین تراز مناسب برای داوطلبانی که به دنبال رشته‌های تاپ هستند حدودا 5500 رو به بالا بسیار مناسب و قابل تحمل است. البته دانش‌آمورزان برتر بدانند که اگر از حد خود تراز کمتری بیاورید کمی جای تامل و کوشش بیشتر را دارد چون نباید به خود اجازه ضعیف شدن و کاهش تراز بدهید. حتما با خبر هستید که آزمون‌ها رشد میکند. پس شما هم باید به همراه آزمون رشد کنید و ه بار عملکرد بهتر و مفید‌تری را داشته باشید.

البته تمامینو تمام سعیش را میکند که قبل هر آزمون آنالیز و بررسی کاملی از هر آزمون داشته باشد تا داوطلبان آمادگی بیشتری پیدا کنند. و حتی بعد آزمون دسترسی دانلود آزمون 7 بهمن 1401 قلمچی و تحلیل آزمون برایتان فراهم میشود.

 

همچنین از طریق لینک زیر میتوانید به آزمون‌های دیگر قلمچی دسترسی پیدا کنید.

مشاوره کنکور سراسری پوستر کوچک

جهت مشاهده تحلیل آزمون 7 بهمن 1401 قلمچی روی این متن کلیک کنید!

دانلود سوالات 7 بهمن 1401 کانون قلمچی

تمامینو  دوازدهم یازدهم دهم
انسانی  دانلود دانلود دانلود
تجربی دانلود دانلود دانلود
ریاضی دانلود دانلود دانلود

لطفا 30 ثانیه صبر کنید و سپس کلیک کنید تا دانلود ها با موفقیت انجام شوند!

سوالات متداول

️✅️ آیا آزمون 7 بهمن 1401 قلمچی ارزش شرکت کردن دارد؟

بله این آزمون به دلیل داشتن مباحث مکمل دوازدهم در هر دو بخش اختیاری و اجباری آزمون از اهمیت بالایی برخودار است.

✅مهم‌ترین مباحث آزمون 7 بهمن 1401 قلمچی کدام است؟

مهم‌ترین مباحث آزمون در مقاله به طور کامل معرفی شده که مهم‌ترین آنها گوارش و متابولیسم زیست است.

️✅️ در تحلیل آزمون 7 بهمن 1401 قلمچی مشکل داریم.چکار کنیم؟

بهتر است ابتدا با اصول حرفه‌ای تحلیل آزمون آشنا شوید.سپس در ادامه به تحلیل‌ آزمون 7 بهمن 1401 قلمچی در آپارات تمامینو سری بزنید.

✅️تقلب در مهم‌ترین مباحث زیست آزمون 7 بهمن چگونه است؟

با خیال راحت آزمون بدهید. این آزمون تقلب‌ به طور چشمگیری افت خواهد داشت چون دیگر اهمیت زمانی و حضور گسترده‌ای وجود ندارد و تراز و رتبه قابل اطمینان است.

محمد مهدی آقابابایی

سلام بچه ها محمدمهدی آقابابایی هستم مشاور ارشد تیم تمامیــــنو! من دانشجوی پزشکی دانشگاه دولتی شهرکرد هستم و بدون استفاده از هیچ سهمیه ای توانستم رشته پزشکی قبول بشم! جالبه بدونید من توی مدرسه دولتی بدون هیچ گونه امکاناتی بودم و تحصیلات دبیرستانم را گذراندم و در پزشکی قبول شدم. حالا هم اینجام تا شمارو توی مسیر موفقیت کنکوریتون کمک کنم! اگه سوالی داشتین در قسمت کامنت ها ارسال کنید! در ضمن اگه دوست داشتین میتونین از پکیج های مشاوره ایم هم دیدن کنید! لطفا به بخش فروشگاه برید و دنبال اسم من بگردین اگه دوست دارین مشاورتون باشم? لینک شبکه های اجتماعیم هم این زیره میتونی مستقیم با من در ارتباط باشی!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است