تحلیل آزمونسایر مطالب

آزمون 21 بهمن 1401 قلمچی | پاسخنامه + تحلیل آزمون + سوالات

دفترچه سوال و پاسخنامه تشریحی آزمون 21 بهمن 1401 کانون قلمچی به همراه درسنامه ویژه و تحلیل آزمون

آزمون 21 بهمن 1401 قلمچی یکی دیگر از آزمون‌های پیشروی ماست که با عنوان آزمون هدفگذاری 21 بهمن شناخته می‌شود. در این مقاله سعی میکنیم تا آزمون 21 بهمن 1401 قلمچی را به طور خلاصه برای شما بررسی و آنالیز کنیم.  و راه موفقیت در این آزمون را به شما معرفی کنیم. همچنین قرار است که تیم تمامینو دانلود سوالات و دانلود پاسخنامه آزمون 21 بهمن 1401 قلمچی را پس از برگزاری آزمون در آخر این مطلب قرار بدهد.

برای دانلود سوالات و پاسخنامه به آخر صفحه مراجعه کنید!????

آزمون 21 بهمن 1401 قلمچی چگونه است؟

برای آنالیز بهتر این آزمون می‌توان به آزمون مشابه آن که سال پیش برگزار شد سری میزنیم. و سطح و نوع سوالات را به خوبی بررسی کرد تا در آزمون تراز و رتبه خوبی کسب کنیم.

معرفی بهترین منابع کنکور تجربی 1402 شیمی جامع آیکیو زیست جامع پینوکیو خیلی‌سبز ریاضیات جامع تجربی گاج زمین‌شناسی یازدهم خیلی سبز
معرفی بهترین منابع کنکور تجربی 1402

? آزمون 21 بهمن 1400 قلمچی

آزمون 21 بهمن تطابق کاملی با آزمون 9 بهمن1401 قلمچی داشته . مگر در برخی سوالات که این بدان معناست که اگر مباحث آزمون سال قبل را به خوبی بررسی کنیم. در ادامه با آنالیز سطح و نوع سوالات می‌توانیم به هدف خود در این آزمون برسیم.

? سطح آزمون 21 بهمن1401 قلمچی چگونه است؟

این آزمون برخلاف سوالات آزمون قبل دارای افت بسیار زیادی در زمینه آزمون است. و بسیار از بقیه آزمون‌ها آسان‌تر و راحت‌تر میباشد به گونه‌ای که اگر تراز بالا تری در این آزمون کسب کردید جای تعجب ندارد. البته اگر قبلا این آزمون را نداده باشید ممکن است کمی جا بخورید که این نشانه کم کاری شماست.

معرفی گروه آموزشی ماز | آزمون ماز
معرفی گروه آموزشی ماز | آزمون ماز برای آشنایی بیشتر روی تصویر بزنید

مهم‌ترین مباحث آزمون 21 بهمن قلمچی

ای مباحث جز پرتکرارترین موضوعات آزمون بوده و به طور قطع ۴ تا ۵ تست از هر مبحث در آزمون وجود خواهد داشت. که غیرقابل چشم پوشی است و فرد باید حتما از این فرصت استفاده کند.

مهمترین مباحث زیست آزمون 21 بهمن

متابولیسم زیست دوازدهم شامل فصل ۵ و ۶  میشود که توان ترکیبی بالایی با دیگر فصول پایه‌ای دارد و بیشتر مد نظر طراحان تست است. به همین خاطر سعی می‌شود تا سوالات آن چالشی‌تر و سخت‌تر از دیگر آزمون‌های آزمایشی و حتی کنکور باشد تا دانش‌آموز را به فکر وا دارد و فکرش را گسترش دهد.

همچنین بخوانید: نکات میتوز مخصوص آزمون بعدی

گوارش زیست دهم یکی از مهم‌ترین فصل‌های پر تست کنکور سراسری است که اخیرا با حذف قسمتی مواجه و کمی ارزشش پایین آمده اما از آنجا که این فصل در گذشته اهمیت داشت و سال قبل شامل حذفیات  نبود شاهد تست‌های زیادی از این مبحث در آزمون بودیم.

روز شمار کنکور سراسری
روز شمار کنکور سراسری تمامینو ضربه بزنید

مهم‌ترین مباحث فیزیک آزمون 21 بهمن

نوسان و امواج فیزیک دوازدهم که جز فصل‌هایی از فیزیک میباشد که مباحث زیادی را در کنکور است و تضمین کننده کنکور برای هر فردی است که آن را خوب کار کند.

حرکت دوازدهم با وجود اینکه در بخش اختیاری آزمون است ولی نباید دست کم گرفته شود چون این فصل بسیار گستره و پر از مفاهیم هست و نیازمند توجه خاص داوطلب کنکور به آن است‌.

مهم‌ترین مباحث شیمی آزمون 21 بهمن

شیمی جلوه‌ای از هنر و زیبایی دوازدهم شاید فصل کم تست و کم‌اهمیتی در کنکور باشد اما در آزمون 21 بهمن 1401 قلمچی به خوبی دارای پتانسیل طراحی سوالات سخت و غیراستاندارد است. هرچند که باز هم در این آزمون سعی می‌شود تا تست ساده از این فصل هم وجود داشته باشد و زیاد پرچالش نباشد.

مهم‌ترین مباحث ریاضی آزمون 21 بهمن

مشتق ریاضی دوازدهم یکی از مباحث ترکیبی است که علاوه بر تاثیرش در درس ریاضی در دروس شیمی و فیزیک بخصوص در محاسبات آنان اهمیت فوق العاده‌ای داشته. پس این مبحث جز ضروریات کنکور شناخته می‌شود و شخص باید برای آن وقت بگذارد و به خوبی آن را جمع کند.

مهم‌ترین مباحث زمین‌شناسی آزمون 21 بهمن

منابع معدنی و ذخایر انرژی زمین شناسی یازدهم است که در آزمون شامل سوالات آسان، متوسط و حتی سخت است اما برخلاف دیگر دروس از کنکور فراتر نرفته به همین سطح قناعت می‌کند.

جمعبندی مهم‌ترین مباحث آزمون 21 بهمن

با این شرایط با کمی دقت می‌توان فهمید که کدام فصل سوالات بیشتری خواهد داشت و قراره آزمون را در دست بگیرد. البته همانطور که می‌دانیم درس زیست بیشترین تاثیر را در آزمون بعدی خواهد داشت که فصول ۵و۶ دوازدهم که متابولیسم دوازدهم است با بدست آوردن رتبه خوب آزمون 21 بهمن 1401 قلمچی رابطه مستقیمی دارد. همینطور کمترین تاثیر را می‌توان به دروس شیمی کع شامل فصل ۳ دوازدهم است نسبت داد که مباحث کمی داشته و سوالات خیلی سختی را در آزمون شامل میشود.

دانلود پاسخنامه آزمون 21 بهمن 1401 قلمچی

همانطور که میدانید پاسخنامه آزمون 21 بهمن 1401 قلمچی در واقع همان پاسخنامه 21 بهمن سال پیش بوده وتغییر خاصی ندارد. اما با این وجود تیم تمامینو پاسخنامه آزمون 21 بهمن 1401 قلمچی پس از قرارگیری در سایت کانون قلمچی به اینجا قرار می‌دهد.  تا شما بتوانید به راحتی پاسخنامه آزمون 21 بهمن 1401 قلمچی مخصوص رشته تحصیلی مورد نظرتان را دانلود کنید و استفاده ببرید. پس فراموش نکنید که از ساعت ۱۶ به بعد به این قسمت سایت سر بزنید.  تا بتوانید پاسخنامه آزمون 21 بهمن 1401 قلمچی را دانلود و استفاده کنید.

?دوازدهم تجربی ?
?یازدهم تجربی ?
?دهم تجربی?
?دوازدهم ریاضی?
?یازدهم ریاضی?
?دهم ریاضی ?
?دوازدهم انسانی ?
?یازدهم انسانی?
?دهم انسانی?
معرفی جامع رشته داروسازی | تمامینو
کسانی که فکر انتخاب رشته هستند حتما باید رشته داروشناسی را بشناسند

دانلود سوالات آزمون 21 بهمن 1401 قلمچی

سوالات آزمون قلمچی بعد از آزمون حدود ساعات ۸ تا ۱۲ در سایت بارگذاری می‌شود و امکان استفاده از آنان برای شما فراهم میشود. شما می‌توانید با ضربه زدن روی هر رشته سوالات آزمون 21 بهمن 1401 قلمچی را برای رشته مخصوص خود دانلود کرده و استفاده کنید.

?دوازدهم تجربی ?
?یازدهم تجربی ?
?دهم تجربی?
?دوازدهم ریاضی?
?یازدهم ریاضی?
?دهم ریاضی?
?دوازدهم انسانی?
?یازدهم انسانی?
?دهم انسانی?

تحلیل آزمون 21 بهمن 1401 قلمچی

یکی از مهم‌ترین اقدامات موفقیت در آزمون 21 بهمن ، انجام درست تحلیل آزمون 21 بهمن 1401 قلمچی است که بعضی داوطلبان اصلا به سراغ آن نمی‌روند. البته تحلیل آزمون 21 بهمن 1401 قلمچی از آنجل مهم است که مرور سوالات به زور خودکار انجام شده و نکات مهم آزمون 21 بهمن را به ما یاد آور می‌شود. پس حتما در اولین فرصت به سراغ تحلیل آزمون 21 بهمن 1401 قلمچی بروید. تیم تمامینو بعد از اتمام آزمون به سراغ تحلیل آزمون 21 بهمن 1401 قلمچی رفته و آن را در زیر همین صفحه در اختیار شما قرار خواهد داد.

❓️سوالات متداول

✅️ آیا می‌توانیم برای رسیدن به آزمون 21 بهمن 1401 آزمون 21 بهمن را کنار بگذاریم؟

بله بهترین راه برای رسیدن به بودجه‌بندی این است که خود را برای آزمون 21 بهمن 1401 آماده‌تر کنید تا در آن آزمون رتبه بهتری بگیرید. البته شرکت در تک درس آزمون 21 بهمن مشکلی ندارد و برای سنجش خود در درس‌هایی که جلو هستید اتفاق خوبی است و به شما در شناخت توانایی‌ها در این درس کمک شایانی خواهد کرد.

✅️ پاسخنامه آزمون 21 بهمن چه زمانی می آید؟

بطور معمول بعد از برگزاری آزمون، در روز آزمون ساعت 16 روی سایت آپلود می‌شود.

✅آزمون 21 بهمن مشابه کدام آزمون سال پیش است؟

آزمون 21 بهمن مشابه آزمون 21 بهمن سال قبل است.

️✅️ آیا شرکت در آزمون 21 بهمن اجباری است؟

خیر شرکت در آزمون 21 بهمن 1401 قلمچی اختیاری بوده و در صورت شرکت نکردن مشکلی پیش نخواهد آمد.

محمد مهدی آقابابایی

سلام بچه ها محمدمهدی آقابابایی هستم مشاور ارشد تیم تمامیــــنو! من دانشجوی پزشکی دانشگاه دولتی شهرکرد هستم و بدون استفاده از هیچ سهمیه ای توانستم رشته پزشکی قبول بشم! جالبه بدونید من توی مدرسه دولتی بدون هیچ گونه امکاناتی بودم و تحصیلات دبیرستانم را گذراندم و در پزشکی قبول شدم. حالا هم اینجام تا شمارو توی مسیر موفقیت کنکوریتون کمک کنم! اگه سوالی داشتین در قسمت کامنت ها ارسال کنید! در ضمن اگه دوست داشتین میتونین از پکیج های مشاوره ایم هم دیدن کنید! لطفا به بخش فروشگاه برید و دنبال اسم من بگردین اگه دوست دارین مشاورتون باشم? لینک شبکه های اجتماعیم هم این زیره میتونی مستقیم با من در ارتباط باشی!

نوشته های مشابه

‫3 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است