سایر مطالبمشاوره

معرفی بهترین منابع کنکور تجربی 1402 | کتاب کمک‌درسی گاج و خیلی‌سبز + کلاس

امروز قراره تا بهترین منابع کنکور تجربی 1402 را با هم بیشتر بشناسیم

 اکثر دانش‌آموزان نمیدانند که بهترین منابع کنکور تجربی 1402 کدام است. البته شاید تک و توک به خاطر تبلیغات زیاد به سراغ بهترین منابع زیست کنکور یا حتی بهترین منابع شیمی کنکور بروند که مثلا از انتشارات گاج یا خیلی‌سبز باشد. اما به خاطر تغییرات اخیر کنکور  ممکن است که بهترین منابع ریاضی کنکور یا بهترین منابع فیزیک کنکور را نادیده گرفته باشند و نسبت به قبل به آنها کمتر اهمیت بدهند.

اما امروز قراره که با تمام این اشتباهات خداحافظی کنیم. و بهترین منابع کنکور تجربی 1402 که از اهمیت بالایی برخوردار هستند را بشناسیم. داوطلبان کنکور تجربی برای له‌کردن کنکور تجربی و رسیدن به قله باید علاوه بر برنامه‌ریزی، مدیریت خواب، یادگیری‌های استراتژی‌های آزمون و… به سراغ منابع کنکور تجربی بروند و با دقت وبررسی آنان را انتخاب کنند. البته ابتدا بهتر است که منابع اصلی کنکور سراسری را شناخته و در ادامه به سراغ منابع کمک درسی برویم. این را را با تمامینو همراه باشید.

بهترین منابع کنکور تجربی 1402

مهم‌ترین قدم برای رسیدن به هدف در کنکور تجربی داشتن منابع اصلی و درست این کنکور است که از ابتدايي‌ترین لوازم هر دانش‌آموز است. بله کتاب درسی. همانطور که میدانید کتاب‌ها هر ساله دچار تغییرات زیاد و گسترده و حتی ریز و جزئی می‌شوند که این تغییرات مسبب تغییر منابع کنکور است. راستی منابع کنکور تجربی هر ساله در سایت سنجش قرار میگیرند و معرفی می‌شوند. ما برای راحتی شما این منابع را در این مقاله قرار داده‌ایم پس با ما در ادامه راه همراه باشید.

?منابع اصلی کنکور تجربی (اعلامی سایت سنجش)

این منابع به ۲ گروه دروس تخصصی و دروس عمومی تقسیم‌بندی می‌شوند که اخیرا دروس عمومی حذف شده‌اند و تنها دروس تخصصی مدنظر ما هستند. البته اینکه دروس عمومی هم دارای منابع خاصی است و در سایت سنجش اعلام می‌شود بی هدف نیست و برای افرادی است که می‌خواهند در امتحانات نهایی شرکت کنند و ترمیم معدل کنند. این گروهبندی خاص که برای معرفی منابع کنکور به کار میرود حاوی سال چاپ، شماره اعلامی کتاب از طرف آموزش و پرورش و جزئیات دیگر است تا خدایی‌نکرده داوطلبان کنکور با اشتباه و خطا مواجه نشوند و بتوانند به بهترین نحو مسیر درست را ادامه دهند.

آنالیز کتب درسی مختلف رشته تجربی

همانطور که در جدول منابع کنکور تجربی مشاهده می‌کنید ۵ درس زیست، شیمی، ریاضی، فیزیک و در آخر زمین‌شناسی وجود دارند. شاید برخی از داوطلبان از وجود درس زمین‌شناسی با خبر نبوده‌اند و آن را دست کم می‌گیرند که این اشتباه غیر قابل برگشت و بخشش است. داوطلبان کنکور تجربی باید از تمامی امکانات از جمله درس زمین شناسی استفاده کنند تا به رشته دلخواه از پزشکی، داروسازی، پرستاری و… برسند.

در ادامه مهم‌ترین فاکتور تعیین‌کننده که در جدول مشاهده می‌کنید سال چاپ کتاب دروس تجربی است که بسیار مهم است. به طور خلاصه اگر بخواهم منابع را شرح بدهم می‌توان دید که این کتاب‌ها از سال 1399 شروع شده و تا سال 1401 هستند که در سه پایه دهم، یازدهم، دوازدهم هستند. تنها درس تک پایه‌ای ما هم که از پایه یازدهم است درس زمین‌شناسی میباشد. اما بقیه دروس از هر ۳ پایه هستند و مطالب و حجم بیشتری دارند. البته برخی دروس دارای توالی و ارتباط پیوسته‌ای هستند و نمی‌توان آن را به تفکیک هر سه پایه مشخص کرد مثل ریاضی و زیست که شیوه مطالعه خاصی را هر کدام دارا هستند. پس اگر در شیوه مطالعه این دروس با مشکل روبرو و هستید حتما به مقالات روش مطالعه دروس تجربی سری بزنید که این امکان از لینک‌های زیر امکان‌پذیر است.

?‍♂️چطور مفاهیم زیست را مطالعه کنیم؟

?‍♂️شیوه  صحیح مطالعه فیزیک کنکور

?‍♀️روش مطالعه و تست‌زنی شیمی

?‍♀️چطور با ریاضی رتبه‌برتر شویم؟

معرفی بهترین منابع کنکور تجربی 1402 معرفی بهترین منابع زیست کنکور تجربی 1402
بهترین منابع زیست کنکور تجربی 1402

? منابع زیست کنکور تجربی 1402 (توصیه تمامینو)

تیم تمامینو با بررسی اهمیت و نقش دروس در کنکور تجربی و در نظر گرفتن ضریب این درس به شما توصیه می‌کند که درس زیست را حتما جدی بگیرید و برای آن کم کاری نکنید. این درس از آنجا که درس زیست نقش کلیدی در انتخاب رشته‌ و رتبه‌برترشدن دانش‌آموزان دارد باید عرض کنم که یک منبع برای این درس کافی نیست. بله درس زیست در کنکور بخاطر وجود سوالات پر تکرار و ایده جدید و حتی سوالات باب میل طراح، نیازمند افزایش آگاهی و تقویت دیدگاه دانش‌آموز است.

? منابع و کتب کمک درسی درس زیست‌ کنکور تجربی

مهم‌ترین کتاب کمک‌درسی در زمینه درس زیست کنکور باید کتابی باشد که در کنار درسنامه قوی دارای تست‌های زیاد و پر ایده باشند. اگر این کتاب وجود نداشت می‌توانیم کتاب درسنامه جدا و تست جدا را تهیه کنیم که دو طرفه ما را پوشش دهد. البته بعضی از کتاب‌ها فقط دارای تست هستند و در بخش پاسخنامه دارای درسنامه مختصر و مفید‌تری می‌باشند که اینگونه کتاب‌ها معمولا بیشتر مناسب دانش‌آموزان و داوطلبان کنکور سراسری میباشد.

کتاب درسنامه جامع زیست خیلی‌سبز کنکور 1402

کتاب درسنامه جامع خیلی‌سبز شامل درسنامه مفید و نکات آزمو‌های آزمایشی و کنکور‌های اخیر است. در اول و آخر هرفصل و حتی گفتارهای هر فصل این کتاب جمعبندی کاملی قرار گرفته که به شکل نمایش سازمانی گفتارهای هر فصل پرداخته که هم به برنامه‌ریزی دانش‌آموزان و هم تدریس دبیران درس زیست کمک شایانی میکند. این کتاب با وجود درسنامه دارای تعداد محدودی تست در هر فصل میباشد تا ذهن دانش‌آموزان را گسترش دهد و فضای اطلاعات بیشتر را آماده کند. این کتاب انتخاب خوبی برای کلکسیون منابع کنکور تجربی و بخصوص منابع زیست کنکور 1402 است.

کتاب زیست جامع پینوکیو خیلی‌سبز کنکور 1402

کتاب زیست پینوکیو ۲ جلدی که جلد اول قسمت سوالات و قسمت دوم پاسخنامه است از کاملترین منابع زیست کنکور تجربی است که خرید آن به نحوی برای هر کنکوری در کنار جزوه استاد ضروری و مهم است که. زیست جامع پینوکیو از انتشارات خیلی‌سبز است که اخیرا خیلی محبوب و پرطرفدار است. جلد اول زیست پینوکیو فقط تست است شامل تعداد زیادی تست با اید‌های نو و قدیمی است. اما مهمترین چیزی که می‌طلبد،اراده دانش‌آموز برای حل و مرور این تست‌ها است.چون اگر کتاب زیست پینوکیو را نادیده بگیرید و در حاشیه قرار بگیرد کمکی نمی‌کند. تست‌های این کتاب با چینشی مرتب شده‌اند که از سطح آسان آغاز و تا سطح دشوار وجود دارد. علاوه بر این موارد یک جمعبندی شامل نکات مثبت و مهم که به نوعی جمع نکات هر فصل در کتاب زیست پینوکیو است.

⚠️ هشدار: بهتر است کتاب زیست پینوکیو جامع را بخرید و از خرید کتاب پینوکیو تک پایه خودداری کنید.

کتاب زیست آیکیو گاج کنکور 1402

یکی از مهم‌ترین کتاب‌های کمک درسی در زمینه کنکور کتاب زیست آیکیو از انتشارات گاج است که شامل تست‌های سطح بالا و دشوار است که تست متوسط هم پیدا می‌شود. کتاب زیست آیکیو گاج جز منابع زیست کنکور تجربی برای کسانی است که دیگر منابع را کار کرده و سطح متوسط و رو به بالایی دارد. پاسخنامه این کتاب مهم‌ترین بخش این کتاب است که اکثر نکات داخل آن وجود دارد  و جلد اول را تکمیل می‌کند. پس اگر تازه‌وارد هستید و به دنبال خرید منابع زیست کنکور هستید بهتره ابتدا سراغ کتاب دیگری بروید و در آخر به کتاب زیست آیکیو سر بزنید. یا اگر خریدید پس از کتاب‌های هم سطح خودتان به سراغ زیست آیکیو گاج بیایید.

⚠️ هشدار : در درس زیست اگر کتاب زیست آیکیو یا زیست جامع پینوکیو را دارید که مربوط به کنکور 1400 است توصیه میکنم استفاده نکنید. یا اگر توان تهیه کتاب چاپ جدید را ندارید حداقل به سراغ فصولی که تغییر کرده نروید. اما از نظر فنی خرید کتاب چاپ جدید ضروری است.

معرفی بهترین منابع کنکور تجربی 1402 معرفی بهترین منابع شیمی کنکور 1402
معرفی بهترین منابع شیمی کنکور تجربی 1402

? منابع شیمی کنکور تجربی 1402 (توصیه تمامینو)

بعد از درس زیست ،درس شیمی دارای بیشترین تاثیر نسبت به دیگر دروس است که این بدان معناست که سهم بیشتری از سه درس دیگر خواهد داشت. البته این درس مانند زیست مستقل و حفظی نمی‌باشد و شامل مجموعه‌ای از مباحث مختلف مثل حفظیات، مفاهیم و محاسبات است که هر کدام جداگانه در انتخاب منابع شیمی کنکور تاثیرگذار هستند. مثلا مبحث محاسبات شامل استوکیومتری و… است. پس باید برای هر کدام منبع مفیدی انتخاب شود.

?منابع و کتاب کمک درسی درس شیمی کنکور تجربی

کتاب‌های شیمی عموما دارای درسنامه شبیه به کتاب هستند اما در کنار آن ممکن است شیوه محاسبات و مفاهیم دیگری را در کتاب آموزش دهند. البته کتاب شیمی به خودی خود یک درسنامه کامل است و نیازی به درسنامه خاص ندارد مگر اینکه سطح شما بسیار ضعیف باشید و مفاهیم را متوجه نشوید.

مجموعه تک‌جلدی پایه و دو جلدی دوازدهم شیمی مبتکران

کتاب شیمی مبتکران که مولف اصلی آن آقای بازرگان میباشد و دارای تست‌های سطح بالا و کنکوری است. مهم‌ترین نکات این نوع کتاب‌ها درسنامه زیاد و مفصل آن است. که تک تک نکات را گسترش داده و مولف سعی کرد به ساده‌ترین روش آموزش داده و از سطح کنکور فراتر برود. در مجموعه کتاب‌های شیمی مبتکران هدف این بوده تا اکثر تست‌ها چالشی بوده باشند و شما را به سعی و تلاش در فهم وا دارند. البته  کتاب شیمی مبتکران جز ابتدایی‌ترین منابع شیمی کنکور است و اگر می‌خواهید موفق شوید بهتر است یه سر به دیگر منابع شیمی کنکور بزنید. و آخرین نکته که حجم کتاب شیمی مبتکران بسیار زیادتر‌ از دیگر کتب شیمی بوده که به خاطر کنار هم بودن حفظیات و مسائل میباشد.

کتاب شیمی جامع مبتکران کنکور 1402

این کتاب هم جز مهم‌ترین منابع شیمی کنکور می‌تواند باشد و جایگزین مناسبی به جای مجموعه شیمی دهم تا دوازدهم مبتکران باشد.  کتاب شیمی جامع مبتکران نسبت به کتاب قبلی هزینه کمتر و حجم کمتری است که هر سه پایه را پوشش داده و راه‌حل مناسبی برای مسائل و حفظیات کنکور است و به افراد متوسط به پایین توصیه می‌شود.

کتاب شیمی آیکیو گاج کنکور 1402

در کتاب شیمی آیکیو گاج تلاش شده تا رویکردی نو به مسائل و مفاهیم ایجاد شود و راه‌های تازه جلوی پای ما قرار می‌دهد. این کتاب مناسب افرادی است که منابعی را قبلا کار کرده باشد. و در مرحله بعد به سراغ کتاب شیمی آیکیو گاج بیاید و سطح خود را ارتقا بدهد. راستی کتاب شیمی آیکو از انتشارات گاج بوده و سعی شده بخاطر سلامت چشم و کاهش درختان از کاغذ ‌هایی از نوع جدید استفاده شود تا مخاطب راحت‌تر باشه.

کتاب حفظیات و محاسبات شیمی مینی میکروطلایی گاج کنکور 1402

کتاب شیمی میکروطلایی گاج شامل ۲ جلد حفظیات و محاسبات هست که سعی می‌کند با رویکرد کتاب‌محور به حل و توضیح مسائل و مفاهیم بپردازد و در کنار آن نکات را به میان آورده تا درک دانش آموز از متن درس و راه‌حل‌ها بیشتر شود. البنه نکته مهم این است که این کتاب در کنار منبعی قویتر بسیار کارآمد خواهد بود.

نکته: تغییرات کتاب‌های شیمی در سالیان اخیر اندک بوده و امکان استفاده از کتاب‌های نظام جدید از 98 تا الان وجود دارد. ولی اگر میخواهید که کتاب شما تست کنکور اخیر را داشته باشد بهتر است به جدیدترین نخس این کتاب مراجعه کنید.

معرفی بهترین منابع کنکور تجربی 1402 معرفی بهترین منابع فیزیک کنکور تجربی 1402
معرفی بهترین منابع فیزیک کنکور تجربی 1402

? منابع فیزیک کنکور تجربی 1402 (توصیه تمامینو)

اگر که به دنبال منابع مختلفی در این درس هستید باید دقت کنید که درس فیزیک و منابع فیزیک کنکور اکثرا تابع کتاب و کنکور هستند. و در واقع تاکید اصلی روی خود کتاب درسی است. درس فیزیک در کنکور اکثرا به شکل مسائل ظاهر می‌شود و حفظیات آن نقش کمرنگ‌تری دارد.

?منابع و کتاب کمک درسی درس فیزیک کنکور تجربی

کتاب‌های کمک‌درسی در درس فیزیک شباهت زیادی با هم داشته چون یک مسئله کاملا شفاف داخل کتاب را شرح می‌دهند. اما ممکن است در بررسی و توضیح برخی مفاهیم روش خاصی را در پی بگیرند. مسائل فیزیک در منابع فیزیک کنکور اغلب به شکل یکسانی هستند و راه‌حل مشابهی دارند چونکه همه تابع کتاب درسی هستند. اگر به دنبال روش‌های خاص و میانبر در درس فیزیک کنکور هستید حتما یک معلم خوب به شما کمک می‌کند. چون اینجور نکات در کتاب‌ها وجود ندارد.

کتاب فیزیک جامع میکروطلایی گاج کنکور تجربی 1402

جلد اول این کتاب شامل درسنامه‌ خلاصه از کتاب به همراه نکات آموزشی است که برای افراد تازه‌کار خوب است و جلد دوم شامل تست و پاسخنامه میباشد. شاید درسنامه کتاب فیزیک جامع میکروطلایی زیاد در منابع فیزیک کنکور مهم نباشد اما جلد دوم که شامل تست‌های زیاد است به داوطلبان کنکور در امر افزایش مهارت تست زنی بسار کمک رسان است و موجب تقویت دانش‌آموزان میشود. البنه این نکته مهم است که در این کتاب تعداد زیادی تست تالیفی و ترکیبی وجود دارد که میتواند یک بانک تستی خوب برای دانش‌آموزان یاشد.

کتاب فیزیک پرسش‌های چهارگزینه‌ خیلی‌سبز پایه و دوازدهم

کتاب فیزیک پایه و دوازدهم شامل ۴ کتاب است از انتشارات خیلی‌سبز که ۲ جلد تست و ۲ جلد پاسخنامه مخصوص افراد متوسط رو به بالا داشته که کتاب مناسبی برای کلکسیون منابع کنکور تجربی هستند. استفاده از این کتاب‌ها بسیار ساده بوده و حتی می‌توان به صورت جداگانه هر پایه را کار کرد.

نکته مهم: در درس فیزیک مهم‌ترین فاکتور‌ موفقیت داشتن معلم به همراه تست فراوان بخصوص تست‌های کنکور سراسری است. پس علاوه بر منابع فیزیک کنکور توجه خاصی به معلم و… داشته باشید.

معرفی بهترین منابع کنکور تجربی 1402 معرفی بهترین منابع ریاضی کنکور 1402
معرفی بهترین منابع ریاضی کنکور تجربی 1402

? منابع ریاضی کنکور تجربی 1402 (توصیه تمامینو)

ریاضی کنکور تجربی یکی از نچسب‌ترین دروس کنکور است که هر ساله دارای تست‌های سخت در کنکور است. در این درس بهتر است که ابتدا بر مفاهیم احاطه کامل پیدا کنید و سپس به سراغ حل تست بروید تا هم از این درس زده نشوید و اینکه ارتباط بین مباحث درس ریاضی را به خوبی پیدا کنید. پس به سراغ منابع ریاضی کنکور برویم.

?منابع و کتاب کمک درسی درس ریاضی کنکور تجربی

درس ریاضی شامل مباحث مختلف با ارتباط زیاد بین مباحث است. اینجاست که در این درس منابع کنکور تجربی و منابع ریاضی کنکور میدرخشد و نقش ایفا می‌کند. در این درس باید به دنبال کتاب‌هایی با درسنامه خلاصه و تست زیاد بگردیم که مثل بانک تست باشند تا استراتژی لازم در تست‌های ریاضی را یاد بگیریم. این درس برخلاف دیگر دروس کاملا از درس پیروی می‌کند و در تمام کتب کمک درسی روشی یکتا داشته. پس نباید روی کتب کمک‌درسی به عنوان منابع ریاضی کنکور دلگرم شد و باید علاوه بر آن به سراغ دیگر منابع و کلاس‌های لازم رفت.

کتاب ریاضی جامع آیکیو گاج کنکور 1402

این کتاب که از انتشارات گاج است شامل یک جلد تست و یک جلد پاسخنامه است که جلد پاسخنامه حاوی درسنامه‌های مفید و کمی متفاوت با بقیه است. چیزی که توجه بیشتر افراد را به این کتاب جمع می‌کند مناسب بودن آن در بازه جمعبندی و در زمان شروع برای کنکور است. در این کتاب سعی کرده‌اند تا علاوه بر تست‌های کنکور از تست‌های تالیفی با سطوح سختی و دشواری متفاوت استفاده شود.

کتاب ریاضی جامع خیلی‌سبز کنکور 1402

کتاب ریاضی جامع کا از انتشارات خیلی‌سبز است تلاش کرده تا در این کتاب داوطلبان کنکور را ابتدا با ماهیت مباحث آشنا کند. سپس به تقسیم‌بندی و طبقه‌بندی‌هایی پرداختند تا ذهن داوطلب کنکور تجربی مرتب شود. همچنین در قسمت‌های مختلف این کتاب سعی کرده‌اند تا پیش‌نیاز مطالب ذکر شود تا دانش‌آموز کمتر به دنبال این شکل درگیری‌ها باشد. همچنین در این کتاب تست‌ها به همراه سطح سوالات آنان مشخص است تا فرد راحت‌تر بدنبال تست آموزشی و تست برای مرور باشد. که به نوعی کار برای دانش‌آموزان ساده‌تر از بقیه است.

خلاصه منابع ریاضی کنکور 1402

این دو کتاب با وجود شباهات زیادی که به هم دارند دارای تفاوت‌هایی از جمله شکل تست، ایده جدید و ترکیب سوالات کنکور با هم دارند اما نباید از نقش مثبت هر کدام چشم‌پوشی کرد. این کتاب‌ها علاوه بر تست کنکور دارای تست‌های تالیفی قویتری هستند که شما را برای کنکور تیر ۱۴۰۲ آماده‌تر می‌کنند. اما توصیه می‌شود که همراه این کتاب‌ها همراه یک معلم و استاد باشید و راه و روش را خوب یاد بگیرید. امیدوارم که بتوانید منابع ریاضی کنکور را به خوبی انتخاب کنید.

معرفی بهترین منابع کنکور تجربی 1402 معرفی بهترین منابع زمین‌شناسی کنکور 1402
معرفی بهترین منابع زمین‌شناسی کنکور تجربی 1402

?منابع زمین‌شناسی کنکور تجربی 1402 (توصیه تمامینو)

درس زمین‌شناسی دارای کمترین ارزش و اعتبار در کنکور تجربی است. اما از آنجا که در رتبه و تراز افراد برتر تاثیر دارد نباید از اثر آن چشم‌پوشی کرد. منابع کنکور تجربی درس زمین‌شناسی به کتاب کمک‌درسی محدود نمی‌شود و کلاس مناسب خود را می‌طلبد با اینحال با ما همراه باشید تا منابع درس زمین‌شناسی را بیشتر بشناسیم از خیلی‌سبز شروع میکنیم.

زمین‌شناسی یازدهم خیلی‌سبز کنکور تجربی

زمین‌شناسی یازدهم خیلی‌سبز مناسب کنکور ۱۴۰۲ بوده و استفاده از آن به دلیل وجود تست‌های آن بسیار مفید است و در راه کنکور برای افراد بسیار مفید و کمک رسان است‌. ترتیب سوالات این کتاب به صورت پله‌ای هست و پاسخنامه تشریحی داشته و حتی تعداد تست‌های آن بیشتر از ۷۰۰ تست میباشد که تالیفی هستند. حتی کتاب زمین‌شناسی یازدهم خیلی سبز حاوی سوالات کنکورهای اخیر است. سوالات کتاب منطبق بر متن کتاب درسی زمین‌شناسی بوده و مناسب کنکور 1402 است.

? جمعبندی کتب منابع کنکور تجربی 1402

هرچند که منابع کنکور تجربی 1402 را مرور کردیم باید بدانید که استفاده از این کتاب‌ها در برخی دروس مثل زیست و شیمی بسیار ضروری است و لی در برخی درس‌ها مثل فیزیک و ریاضی و شیمی این الزام کمتر است. دانش‌آموزان باید به توجه به توان و شرایط مالی خود تصمیم به انتخاب کتاب‌های خود از موسسات مختلف مثل گاج و خیلی‌سبز یا مبتکران بگیرند.  و با کمک توان و اراده خود به جون این کتاب‌ها بیافتند. اما فراموش نکنید که منابع اصلی کنکور تجربی را کنار نگذاری  از آنان هم استفاده کنید چون این کتاب‌ها هستند که نقش کلیدی در کنکور تجربی را دارند.

❓️سوالات متداول

✅️ بهترین منابع کنکور تجربی 1402 کدامند؟

در این مقاله سعی شده تا بهترین منابع زیست کنکور و منابع شیمی کنکور مثل انتشارات خیلی‌سبز ، گاج ، مبتکران و… را پیدا کنیم و به شما معرفی کنیم تا شما بتوانید به کمک این منابع به درصد دلخواه خود در کنکور تجربی برسید و از ادامه راه مطمئن باشید.

✅️ بهترین منابع زیست کنکور تجربی 1402 چیست؟

بهترین منابع زیست کنکور تجربی شامل کتب زیست آیکیو گاج و پینوکیو جامع خیلی‌سبز میباشد. که شامل کامل‌ترین کتاب‌ها در زمینه تست و درسنامه زیست کنکور تجربی می‌باشند.

✅️ آیا استفاده از منابع کنکور تجربی 1402 به تنهایی اثربخش است؟

خیر در کنار کتب کمک‌درسی رشته تجربی باید از دیگر امکانات همچون کلاس درس و کلاس آنلاین و تجربیات اطرافیان در زمینه کنکور استفاده کنید. تا به موفقیت لازم در این راه برسید.

✅️ بهترین کتاب کمک‌درسی درس شیمی کدام است؟

کتاب شیمی دارای ۲ تقسیم‌بندی خاص شامل مفاهیم و مسائل است که در کنکور در حدود یکسانی نقش دارند. پس باید از کتب کمک درسی مناسب برای هر دو گروه استفاده کرد. کتاب شیمی آیکیو گاج و شیمی جامع خیلی‌سبز از کتب مناسب درس شیمی کنکور تجربی است.

محمد مهدی آقابابایی

سلام بچه ها محمدمهدی آقابابایی هستم مشاور ارشد تیم تمامیــــنو! من دانشجوی پزشکی دانشگاه دولتی شهرکرد هستم و بدون استفاده از هیچ سهمیه ای توانستم رشته پزشکی قبول بشم! جالبه بدونید من توی مدرسه دولتی بدون هیچ گونه امکاناتی بودم و تحصیلات دبیرستانم را گذراندم و در پزشکی قبول شدم. حالا هم اینجام تا شمارو توی مسیر موفقیت کنکوریتون کمک کنم! اگه سوالی داشتین در قسمت کامنت ها ارسال کنید! در ضمن اگه دوست داشتین میتونین از پکیج های مشاوره ایم هم دیدن کنید! لطفا به بخش فروشگاه برید و دنبال اسم من بگردین اگه دوست دارین مشاورتون باشم? لینک شبکه های اجتماعیم هم این زیره میتونی مستقیم با من در ارتباط باشی!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است