تحلیل آزمون قلمچی

تحلیل آزمون ۱۶ دی ۱۴۰۱ کانون قلم چی به صورت ویدیویی

ویژه همه رشته ها - انسانی - تجربی - ریاضی - هنر

سلام خدمت شما دوستان عزیز و همراهان همیشگی گروه آموزشی تمامیـــنو ⚡. امیدوارم این آزمون مهم را با موفقیت پشت سرگذاشته باشید. آزمون ۱۶ دی ۱۴۰۱ قلم چی از جمله مهم ترین آزمون های در طول سال یک کنکوری حساب میشه. چون این در آزمون از مباحث مهمی سوال مطرح میشود که در نهایت موجب میشود این آزمون جزو آزمون های مهم کانون قلمچی به حساب بیاید. برای روشن تر شدن این موضوع توصیه اکیدی دارم تا مقاله زیر را حتما بخوانید :

من تحلیل آزمون بلدنیستم! شیوه اصولی تحلیل آزمون چگونه است؟

هیچ اشکالی ندارد ما برای شما در 2 مقاله مجزا توسط 2 مشاور خبره آموزش صحیح تحلیل آزمون را آورده ایم! مقاله اول : تحلیل آزمون به سبک رتبه برترها (از امیرحسین رفیعی) مقاله دوم : شیوه صحیح تحلیل آزمون (از محمد مهدی آقابابایی دانشجوی رشته پزشکی)

ویدیوهای تحلیل آزمون قلمچی

خب رسیدیم به بخش هیجان انگیز ماجرا ??? توی این قسمت قراره که همه بخش هارو به ترتیب پایه و رشته برسی کنیم! لطفا کمربندارو ببندین و برین سراغ رشته و پایه خودتون! این قسمت توسط بهترین اساتید و دبیران پر مخاطب کشور تولید شده و ویدیو های قرار گرفته توی این بخش همگی خوب و معتبر هستن!

توجه کنید که برای برخی از دروس بیش از یک ویدیو وجود دارد که به معنای این است که این درس توسط چند استاد تحلیل شده است مثلا ممکنه در درس ریاضی هم استاد آریان حیدری تحلیل کرده باشن و هم استاد بابک سادات و برای همین نیاز نیست همه ویدیو های یک بخش را تماشا کنید!

تحلیل آزمون 16 دی 1401 قلمچی همه رشته ها و پایه ها?

این بخش شامل 3 قسمت میشه یعنی سه پایه دهم ، یازدهم و دوازدهم رشته تجربی برای هرکدوم از این قسمت ها یک بخش جداگانه وجود دارد. جهت سهولت دسترسی شما عزیزان این ویدیو ها را داخل باکس هایی قرار دادیم و میتوانید جهت نمایش ویدیوها روی جعبه های مورد نظر کلیک کنید!

 

تحلیل آزمون 16 دی 1401 قلمچی رشته  12 تجربی

کنکوری های گل و پزشکای آینده این بخش مال شماست! توصیه میکنم حتما ویدیوهای دروس ریاضی و فیزیک را ببینید زیرا در این دروس راه های تستی زیادی وجود دارد و شما میتوانید با دیدن این بخش ها به راحتی به تکنیک های تستی دست پیدا کنید! (برخی از ویدیو ها مانند درس شیمی و زمین شناسی با رشته ریاضی مشترک است)

تماشا از آپارات

تحلیل آزمون ۱۶ دی ۱۴۰۱ قلمچی رشته  12 انسانی

کنکوری های گل و وکیلای آینده این بخش مال شماست!

تماشا از آپارات

تحلیل آزمون ۱۶ دی ۱۴۰۱ قلمچی رشته  12 ریاضی

کنکوری های گل و مهندسای آینده این بخش مال شماست! توصیه میکنم حتما ویدیوهای دروس ریاضی و فیزیک را ببینید زیرا در این دروس راه های تستی زیادی وجود دارد و شما میتوانید با دیدن این بخش ها به راحتی به تکنیک های تستی دست پیدا کنید! (برخی از ویدیو ها مانند درس شیمی و زمین شناسی با رشته تجربی مشترک است)

تماشا از آپارات

تحلیل آزمون مباحث پایه دهم و یازدهم

تماشا از آپارات
تحلیل آزمون 16 آذر قلمچی 1401
تحلیل آزمون 16 آذر قلمچی 1401

 کلام آخر

امیدوارم از خواندن این مقاله نهایت لذت و استفاده را برده باشید ما در تیم تمامینو همواره سعی میکنیم تا بتوانیم بهترین امکانات را برای همه دوستان و کنکوری های عزیز فراهم کنیم ، اگر از این مقاله و مطالب خوشتان آمد لطفا در قسمت زیر نظرات خود را ارسال کنید! با کمال میل آنهارا میخوانیم و پاسخ میدهیم! اگر هم دوست داشتید سری به فروشگاه تمامیـــنو ? بزنید محصولات خوبی داریم??
فروشگاه اینترنتی تمامینو
فروشگاه اینترنتی تمامینو

امیرحسین رفیعی

امیرحسین رفیعی هستم! عضو هیئت مدیره گروه آموزشی تمامینو و مولف مقالات تمامینو...

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است