مشاوره

زیست جامع پینوکیو برای کنکور 1402 | تحلیل + خرید و مشاهده قیمت

کاملترین آنالیز و بررسی کتاب زیست پینوکیو کنکور 1402 فقط برای شما تمامینویی‌ها

در این مطلب خواهیم خواند: کتاب زیست جامع پینوکیو یکی از مهم‌ترین لوازم کنکور 1402 میباشد.بدین سبب باید شناخت کاملی از آن داشته باشیم . و آن را بخریم و استفاده کنیم. قیمت زیست جامع پینوکیو چقدر است؟ چرا باید کتاب زیست جامع پینوکیو را خرید؟ زیست جامع پینوکیو خیلی سبز برای کنکور 1402 چطوره؟ آیا خرید زیست جامع پینوکیو خیلی سبز کار درستی است؟ پاسخنامه زیست جامع پینوکیو لازم است؟ در ادامه به تمام این سوالات و حتی نکات ریز و جزئی خواهیم پرداخت و تحلیل زیست جامع پینوکیو را خدمت شما ارائه خواهیم کرد. حتی در ادامه نمونه‌ای از کتاب قرار دادیم تا با دانلود کتاب زیست جامع پینوکیو خیلی سبز بتوانید این کتاب را بهتر بشناسید.

محتوای جدول

تحلیل کتاب زیست پینوکیو خیلی سبز 1402

می‌توان با قدرت گفت که این کتاب در ضمره بهترین کتاب‌های کمک درسی در زمینه زیست قرار دارد که امکان استفاده از آن برای تمام دانش‌آموزان و داوطلبان کنکور وجود دارد. این کتاب شامل دو جلد تست و پاسخنامه است. که هر جلد ویژگی‌های خاص خود را داشته که در ادامه هر دو جلد و بخصوص پاسخنامه زیست جامع پینوکیو را بدقت بررسی خواهیم کرد. کتاب زیست پینوکیو که مخصوص کنکور 1402 است از انتشارات خیلی سبز است. البته این کتاب محصول همکاری بالای خیلی سبز با موسسه ماز (موسسه آموزشی زیست) است.

نویسندگان زیست پینوکیو خیلی سبز ماز 👥

همانطور که ذکر کردم کتاب زیست پینوکیو محصول همکاری خیلی سبز و ماز است که هر ساله آپدیت شده و برای کنکور جدید استاندارد میشود. نویسندگان و مولفان این کتاب آقایان فرزام فرهمندنیا و پوریا خير اندیش هستند که با جدیت کامل تک تک تست‌ها رادر این کتاب با چینش پله‌ای و با توضیح کامل و تشریحی برای داوطلبان کنکور تجربی فراهم کرده‌اند. البته فعالیت این افراد به اینجا محدود نشده و در برخی زمینه‌ها با موسسه آموزشی گاج همکاری داشته‌اند . حتی جزوات و کتاب‌های در عنوان جزوه طلایی را به چاپ رسانده‌اند که مطابق تدریس و آموزش خود هستند.

معرفی گروه آموزشی ماز | آزمون ماز
معرفی گروه آموزشی ماز

آیا کتاب پینوکیو برای کنکور 1402 مناسب است؟ 🤔

مطمئنا کسانی که در کلاس‌های آنلاین زیست ماز یا موسسات قلمچی یا… شرکت کرده‌اند تاکید معلمان و طراحان تست بر روی کتاب زیست پینوکیو را درک نمی‌کنند. حتی ممکن این شما هم دچار این مشکل باشید پس همراه ما باشید تا ابهامات ذهنیتان در زمینه کتاب زیست پینوکیو خیلی سبز رفع شود.

پرسش‌های چند گزینه‌ای زیست پینوکیو خیلی سبز (جلد اول)

کتاب زیست جامع پینوکیو خیلی سبز پاسخنامه زیست جامع پینوکیو دانلود کتاب زیست جامع پینوکیو
زیست پینوکیو کنکور 1402 جلد ۱

جلد اول کتاب زیست پینوکیو شامل تمام تست‌های این کتاب است (پرسش‌های چند گزینه‌ای)که با چینش خاصی از ابتدای هر گفتار شروع شده و تا آخر هر فصل ادامه دارند. مولفان از جمله دکتر فرهمندنیا در طراحی این تست‌ها سعی کرده تا تمام نکات مهم خود کتاب و حتی نکات کنکور‌های اخیر در کتاب لحاظ بشود و خدایی نکرده نکته‌ای جا نیافتد. در آخر هر فصل قسمتی قرار دارد که با عنوان جمع‌بندی از آن یاد می‌شود. در این بخش، حدودا 10 تست جون دار و مهم قرار دارد تا نکات مهم‌تر را به داوطلب کنکور یادآوری کند و نظر دانش‌آموزان را به خود جلب ‌کند.

ویژگی‌های کتاب زیست جامع پینوکیو (جلد اول)

این کتاب هر سه پایه دهم و یازدهم و دوازدهم را پوشش می‌دهد، البته در این کتاب به طور خاصی هر گفتار و هر فصل زیر نظر گرفته شده‌اند . و علاوه بر آن حاوی سوالات ترکیبی و تست‌های مهم کنکور هست. جلد اول کتاب پینوکیو بیش از 4000 تست دارد که با توجه به این تعداد می‌توان فهمید که امکان مرور چندباره کتاب در فواصل نزدیک به هم فراهم است. تست‌های طبقه بندی شده و هم‌سطح با کنکور از دیگر نوآوری های مولفان کتاب پینوکیو است که به سنجش دانش‌آموز کمک می‌کند.

همچنین بخوانید:شیوه مطالعه درس زیست + فوت کوزه گری

مهم‌ترین ویژگی کتاب پینوکیو

وجود آزمون‌های جمعبندی از نکات مثبت کتاب پرسش‌های چهار گزینه‌ای زیست جامع پینوکیو است. این کتاب دارای طراحی جذاب و رنگبندی کاملی است تا کیفیت آن افزایش پیدا کند و بدنبال آن راندمان دانش‌آموزان افزایش یافته و خسته نشوند. در آخر کتاب نیز پاسخنامه کلیدی وجود دارد.(این امر سبب شده که دانش‌آموزان رتبه برتری وابستگی کمتری به جلد پاسخنامه داشته باشند)

پاسخنامه زیست پینوکیو خیلی سبز (جلد دوم)

کتاب زیست جامع پینوکیو خیلی سبز پاسخنامه زیست جامع پینوکیو دانلود کتاب زیست جامع پینوکیو
پاسخنامه زیست پینوکیو کنکور 1402

در ادامه معرفی زیست جامع پینوکیو به سراغ جلد پاسخنامه می‌رویم. پاسخنامه کتاب زیست پینوکیو حاوی پاسخنامه تشریحی تست‌ها بوده که در آن هر تست و بخصوص هر گزینه بطور خیلی کاملی توضیح داده شده است. حتی طراحان کتاب در اغلب تست‌ها نکات آموزشی خاصی قرار داده‌اند تا این نکات دانش آموز را به خود جذب کند. جلد پاسخنامه پینوکیو مثل جلد اول تماما رنگی است و از طراحی‌های بصری متفاوتی استفاده  تا داوطلب کنکور را خسته نکند.

مزایای کتاب زیست جامع خیلی سبز

هر کنکور نمیتواند به تنهایی و بدون امکانات مورد نیاز به هدف خود در کنکور برسد چون اساس کنکور تست و مفاهیم است و حتی افراد مستعد و باهوش بدون یک راهنمای خوب نمیتوانند موفق باشند. شاید اولین مزیت کتاب پینوکیو این باشد که بسیار جامع بوده و حجم کمی دارد و ما را از دیگر کتاب‌ها و منابع کمک درسی خلاص می‌کند. اما مهم‌ترین مزیت آن خود کتاب و تست‌های داخل آن است. این کتاب همه جا معرفی و تدریس می‌شود و علاوه بر آن تمامی تست‌ها پاسخ تشریحی و کاملی دارند که این کتاب را یک معلم یا یک خودآموز می‌سازد.

مزیت دیگر آن قیمت زیست جامع پینوکیو است که بسیار کمتر از دیگر کتاب‌ها هست. تست‌ها و حتی ایده‌ تست‌های این کتاب تکراری نیست و برای هر تست زمان زیادی برای طراحان صرف و هزینه میگردد. و تمام اینها سبب دلگرمی زیادی برای دانش‌آموز است که می‌تواند بدور از هر گونه مشکل و حاشیه‌ای به کتاب و حل سوالات برسد و با مشکل روبرو نشود. راستی در بخش جمعبندی و آزمون‌های جامع بخشی با عنوان زمان استاندارد وجود دارد که به شما در مدیریت زمان و برنامه ‌ریزی کمک شایانی می‌کند.


قیمت زیست پینوکیو کنکور 1402 💲

کتاب پینوکیو دارای دو جلد جداگانه پرسش‌های چهار گزینه‌ای و پاسخنامه است که در متون قبل آن را بدقت بررسی کرد‌ه‌ایم. حال باید به سراغ قیمت زیست پینوکیو و خرید زیست جامع پینوکیو خیلی سبز برویم.

قیمت زیست پینوکیو خیلی سبز جلد اول

224.000تومان

جلد اول کتاب پینوکیو که حاوی تست‌های کنکور،تست تالیفی زیاد و تست‌های کنکور است که کاملا جزئی رنگ‌آمیزی و جلد رحلی و مقاومی داشته که آن را از خطر ضربه و پارگی مصون می‌دارد. در ادامه با دانلود زیست جامع پینوکیو کنکور 1402 ،نمونه‌ای از کتاب را مشاهده کنید. درصورت تمایل با مراجعه به فروشگاه با تخفیف ویژه خرید کنید.

قیمت پاسخنامه زیست پینوکیو جلد دوم

325.000 تومان

پاسخنامه پینوکیو به نسبت جلد اول پینوکیو کمی گران‌تر و پر حجم‌تر است که خرید زیست جامع پینوکیو خیلی سبز آن در کنار جلد اول ضروری و مهم است.

خرید زیست جامع پینوکیو خیلی سبز 🛒

👇👇👇👇

هم اکنون میتوانید با ورود به فروشگاه تمامینو کتاب زیست پینوکیو را با تخفیف ویژه فقط با ۵۰۰ هزار تومان خریداری کنید. پس خیلی زود عجله کنید چون خیلی محدوده و اولویت با اولین افراد است.

دانلود زیست جامع پینوکیو کنکور 1402 📥

گروه تمامینو سعی کرده تا برای اینکه شما انتخاب بهتری در زمینه خرید زیست جامع پینوکیو خیلی سبز داشته باشید ،نیم نگاهی به برخی فصول کتاب داشته باشید. شما می‌توانید با ضربه روی دکمه دانلود زیست جامع پینوکیو کنکور 1402، pdf کتاب پینوکیو را دانلود و استفاده کنید. البته پاسخنامه زیست جامع پینوکیو مربوط به تست‌های داخل pdf بعد از تست‌ها قرار د

معرفی بهترین منابع کنکور تجربی 1402 معرفی بهترین منابع زیست کنکور تجربی1402 زیست جامع پینوکیو خیلی سبز زیست آیکیو گاج درسنامه جامع زیست خیلی سبز
برای دیدن معرفی بهترین منابع زیست کنکور تجربی 1402 ضربه بزنید

❓️سوالات متداول

✅️چرا باید کتاب زیست پینوکیو خیلی سبز را بخریم؟

این کتاب بدلیل حجم کم و کاربردی بودن در زمینه تست‌های طبقه‌بندی و استاندارد به همراه نکات آموزشی مهم‌ترین و بهترین منبع برای داوطلبان کنکور تجربی است که اغلب معلمان این کتاب را توصیه می‌کنند.

✅️مولفان زیست پینوکیو خیلی‌سبز چه کسی است؟

نویسندگان و مولفان کتاب پینوکیو استادان فرهمننیا و خیر اندیش هستند که با تلاش فراوان از طرف موسسه ماز به همکاری با خیلی سبز پرداخته‌اند و این کتاب را ایجاد کرده‌اند.

✅️کتاب زیست پینوکیو مناسب چه افرادی است؟

این کتاب بدلیل جامع بودن مناسب تمامی پایه‌های دبیرستان بخصوص دوازدهمی‌ها است.همینطور این کتاب به دلیل سطح بالای تست و… به طور مهمی مناسب کنکور تجربی1402 است.

محمد مهدی آقابابایی

سلام بچه ها محمدمهدی آقابابایی هستم مشاور ارشد تیم تمامیــــنو! من دانشجوی پزشکی دانشگاه دولتی شهرکرد هستم و بدون استفاده از هیچ سهمیه ای توانستم رشته پزشکی قبول بشم! جالبه بدونید من توی مدرسه دولتی بدون هیچ گونه امکاناتی بودم و تحصیلات دبیرستانم را گذراندم و در پزشکی قبول شدم. حالا هم اینجام تا شمارو توی مسیر موفقیت کنکوریتون کمک کنم! اگه سوالی داشتین در قسمت کامنت ها ارسال کنید! در ضمن اگه دوست داشتین میتونین از پکیج های مشاوره ایم هم دیدن کنید! لطفا به بخش فروشگاه برید و دنبال اسم من بگردین اگه دوست دارین مشاورتون باشم? لینک شبکه های اجتماعیم هم این زیره میتونی مستقیم با من در ارتباط باشی!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است